Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

RÉGI TÜRELEMÜVEG , SVÁJC , 1 FT
1 db HATALMAS BOLÉS ÜVEGTÁL 6 db POHÁRRAL,1 db BORKIÖNTŐ,BORTARTÓ,1 db HATALMAS KRISTÁLY ÜVEG
Rabbi festmény, judaika, igazi antik kuriózum
CSETE LÁSZLÓ: GARIBALDI ÉS TÁRSULATA VAGY: A NÉPBOLDOGÍTÓK I-II. - EGY KÖTETBEN - 1865
Lego jó állapotú vegyes csomag sok értékes, speciális alkatrésszel. Tömege: 2930g. (V-4.)
Elefántcsont Buddha szobor
NAGY OLAJ,FURNÉRRA FESTETT FESTMÉNY, IMPRESSZIÓNISTA,FESTŐ: BREN 1975,GYÖNYÖRŰ SZÍNVILÁGÚ
NAGY OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,ASZTALI CSENDÉLET,SZIGNÓS,BRONZ SZÍNŰ VASTAG KERETBEN,
4db RÉZ TÁRGY,1db HATALMAS VÖRÖSRÉZ FALITÁNYÉR,1db VÖRÖSRÉZ ÚJSÁGRATRÓ,1db SÁRGARÉZ FALITÁNYÉR
7 db ANTIK ÓN DOMBORMŰ JELENETES FALI TÁNYÉR , CSENDÉLETET, PÁNCÉLOST, FESTŐI JELENETEKET, CÍMEREKET
Összes egyforintos aukció »