Szakképzett Nővér, Ápolói munka, Állás - Ausztria

Termékkód: 2619422150
Munkavégzés helye:
Ausztria, Külföld
Szakterület:
egészségügyi asszisztens, nővér, szakápoló
középfokú végzettség, érettségi, szakvizsga, felsőfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2018.10.02. 12:46:16
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Osztrák partnereink szakképzett nővéreket, ápolókat keresnek rehabilitációs központokba, idősek otthonába és klinikákra is. Ausztria egész területén lehetséges az elhelyezés. Az osztrák honosításban teljes körű segítséget nyújtunk.

Elvárások a jelentkezővel szemben:

Egészségügyi ápoló végzettség (OKJ 54-es, OKJ 55-es ÁPOLÓ, HID-as képzés, 1998 után végzett általános ápoló és asszisztens, diplomás ápoló)

legalább társalgási szintű (B1-es) német nyelvismeret

Amit mi kínálunk:

2000-2100 euró/hó nettó fizetés.

Ezen felül van 13 és 14 havi fizetés. Fél év után plusz egy havi alapfizetést kap mindenki, majd egy év leteltével újabb egy havit, 1 év alatt több mint 25.000 eurós nettó keresetre számíthatunk (túlórákat nem számítva), ebből átszámítva több mint 6 millió forintot félre lehet rakni.

A munkaidő heti 40 órás munka, túlórára van lehetőség, 5 hét fizetett szabadság évente.

A szállás az idősotthonok, kórházak nővérszállók területén ingyenesen biztosított.

Jelentkezés: eszter@euwork.hu

A jelentkezés, valamint a hivatalos dokumentumok intézése külföldről is lehetséges.

Részletek az ápolói állásról itt

Irodáink:

Budapest

Csíkszereda