Ápoló , Nővér / Németországban

Termékkód: 2591428166
Munkavégzés helye:
Németország, Külföld
Szakterület:
nővér, szakápoló, egyéb egészségügyi szakember
középfokú végzettség, érettségi, szakvizsga, felsőfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2018.04.09. 08:39:55
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Rübsam CuraVita egy egészségügyi szolgáltatásokkal foglalkozó leányvállalata a Rübsam Frachkräftének, ami 27 éve van a német piacon. Előző évtől Németország egyik legnagyobb elektrotechnikai cégcsoportjához, az R+S Grouphoz tartozik. Lehetőséget kínálunk, hogy segédápolóként, majd a megfelelő nyelvtudás megszerzését követően ápolóként dolgozhasson csapatunkban.

Ápoló, Nővér / Németországban

Németország/ Fulda, Frankfurt, München, Mannheim, Lübeck, Hamburg

Az ön feladatkörébe tartozik:

Ambuláns gondozás, idősgondozás, pszichés-szociális gondozás

Gondozás rendelőben

Kötéscsere, vérvétel, gyógyszerek adagolása

Összedolgozás egy professzionális csapattal

Amivel rendelkeznie kell:

Kommunikációképes német nyelvtudás (legalább A2-es szint)

Lezárt tanulmányok ápoló? 2004 után elvégzett OKJ 54, 55 vagy főiskolai tanulmányok

Szakmai tapasztalat előny (nem feltétel)

Németországba való életviteleszerű tartózkodás vállalaása

Amit cserébe kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés közvetlenül a német munkaadóval

Támogatás az Anerkennung megszerzésével kapcsolatban

Munkavégzés kórházban, klinikán, idősotthonban

Szociális és betegbiztosítás

Pontos kifizetés

Élelem és útiköltség

A formalitások elintézése: végzettség elismertetése, és az ezzel járó költségek

Német nyelvkurzus és megélhetési költségek fizetése

Ingyen szállás biztosítása az első 3 hónapban

Egyéni továbbképzés a szakmai és személyes fejlődés érdekében a szakképzési centrumunkban

Fizetett szabadság

Éves prémium szabadság és karácsonyi pénz

Felkeltettük érdeklődését?

Legyen tagja csapatunknak és jelentkezzen még ma.

Jelentkezésre fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomásával van lehetőség!