Építésvezetőt keresünk Borsod Megyébe!

Termékkód: 2673826571
Ár:
1 Ft
Telefonszám:
+36 20 Mutasd
Munkavégzés helye:
Tállya
Szakterület:
építésvezető
teljes munkaidő
Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Cég neve:
STYLUS Zrt.
Hirdetésfeladás:
2018.09.11. 10:49:17
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum Fizetés jellege: fix bér
Keres/Kínál: Kínál Beosztás: középvezető
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges Munkavégzés helye (település): Tállya

Építésvezetőt keresünk épülő projektünkhöz a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Tállyára.

Feladatok:
Magasépítési feladatok ütemterv szerinti koordinálása a helyszínen, műszaki rajz olvasás, feladatkiosztás és végrehajtatás.

Elvárások:

Műszaki végzettség, problémamegoldó hozzáállás és magas szervezőkézség.

Juttatások:

Versenyképes fizetés, munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.

fényképes önéletrajzzal a fazekas.richard@stylus.hu címre.

Kapcsolat:

www.stylus.hu

Fazekas Richárd - fazekas.richard@stylus.hu