Szaniter beszerelő, Gázszerelő - Németország, Raum München

Termékkód: 2488990628

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Más ország (egyéb), Külföld
Szakterület:
csőszerelő, építésztechnikus
Hirdetésfeladás:
2017.06.08. 07:15:46
Értékeléseinek száma: 0
Szakterület (1): víz- gáz- fűtésszerelő

Munka leírása, feladatok

Munkavégzés helye: Németország, Raum München

Munkakezdés ideje: azonnal

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba, München környékére

Szaniter beszerelőket, Gázszerelőket

Az Ön feladata:

- elsősorban szaniterek beszerelése, bekötése

- geberit rendszer bekötése

- másodsorban gáz beszerelés

Amit Öntől várunk:

- kommunikációs szintű német nyelvtudás

- szakmai tapasztalat

- előny: gáz- és vízvezetékszerelő végzettség

- saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

- hosszútávú munkalehetőség

- német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

- fizetés: bruttó 11,80 euró / óra + nettó 20 euró / munkanap kiegészítő pénz + nettó 20 euró / munkanap szállás támogatás

- munkáltató által biztosított szállás (munkavállaló fizeti: 250-450 euró / hó)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!