Elektromos karbantartói álláslehetőség

Termékkód: 2479207193
Ár:
1 Ft

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Budaörs
Szakterület:
karbantartó, szerviz
teljes munkaidő
Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
érettségi nélkül
Cég neve:
Randstad
Hirdetésfeladás:
2017.05.14. 18:10:36
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Budaörs
Fizetés jellege: fix bér Keres/Kínál: Kínál
Jogosítvány: nem szükséges

Modern technológiát használó élelmiszeripari gyártó cég várja Elektromos Karbantartó munkavállalóit !

Feladatok:

            - A termelő és kiszolgáló berendezések elektromos részeinek megelőző karbantartása, javítása és fejlesztése

            - Aktív részvétel az új berendezések letelepítésében, beüzemelésében majd működtetésében, a karbantartási utasítások kialakításában

            - A termelő és kiszolgáló egységek, valamint a létesítmény működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges berendezések működésének biztosítása, a biztonságos munkafeltételek fenntartása

            - Feladatok naprakész dokumentációjának elvégzése

            - Részvétel az újítások megvalósításában

Elvárások:

            - Középfokú, szakirányú végzettség (elektronikai)

            - 2-3 év releváns tapasztalat (karbantartás)

            - Felhasználói szintű MS Office ismeretek

            - 3 műszakos és esetenként hétvégi munkarend vállalása

            - Tanulásra, fejlődésre való hajlnadóság

            - Jó állóképesség, kondíció

Előny:  - Angol nyelvtudás

            - PLC programozási ismeretek

            - Lean ismeretek

Amit kínálunk:

            - Korrekt bérezés

            - Modern kellemes munkakörnyezet

            - Céges busz

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: katalin.szilagyi@randstad.hu

Érdeklődni a 06 30 98 100 58 telefonszámon lehet Kissné Szilágyi Katalin munkaügyi tanácsadónál