Gépi forgácsoló - Szombathely (szálláslehetőséggel)

Termékkód: 2521337000
Munkavégzés helye:
Szombathely
Szakterület:
CNC gépbeállító, esztergályos, marós, gépkezelő
középfokú végzettség, érettségi nélkül, érettségi, szakvizsga, felsőfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2017.10.12. 08:22:33
Értékeléseinek száma: 0
Munkavégzés helye (település): Szombathely

Munka leírása, feladatok

Az AIDe-Hungary Kft. partnere megbízásából Forgácsoló-gépkezelő munkatársakat keres Szombathelyre!

Feladatok:

- Gyártástervezők által meghatározott sorrend alapján történő gyártás

- A forgácsolás adott területén lévő termelő gépek kezelése, átszerelése

- Gyártási határidők betartása

- Kész termékek csomagolása

Elvárások:

- Szakirányú végzettség (gépi forgácsoló vagy esztergályos vagy CNC gépkezelő)

- Szakmai tapasztalat

- 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem csomag (kezdő alapbér: 1.311 Ft/óra + teljesítményprémium)

- 1. hónap után prémium értékelés, ami +89 Ft/óra béremelést jelenthet

- Emelt műszakpótlék (40%)

- 4. hónap után cafeteria

- Bejárás támogatása (tömegközlekedés 100 %, saját gépjárműre is emelt támogatás)

- Szálláslehetőséget is fel tudunk kínálni!

- Bejelentett, legális foglalkoztatás

- Hétvégi túlórák

Hogyan jelentkezhet?

Küldje el fényképes önéletrajzát az allas@aidehungary.hu e-mail címre, vagy hívja a 06-20-505-5511-es telefonszámot és kollegáink felveszik Önnel a kapcsolatot!