Géplakatosokat keresünk - Németország (München)

Termékkód: 2539155563
Munkavégzés helye:
Németország, Külföld
Szakterület:
gépkezelő, lakatos, géplakatos
középfokú végzettség, érettségi nélkül, érettségi, szakvizsga, felsőfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2017.10.06. 08:31:07
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Feladatok:

- jármű tengyelyek és alkatrészeinek szerelése, összeállítása

- lemezrészek behelyezése a robot hegesztőkészülékbe

- hegesztőkészülék használata és karbantartása

- lakkozás előkészítése

- karosszéria beállítása

- a karosszéria részek sorjázása

- a jármű alkatrészek beépítése és a belső kialakítás

Elvárások

Elvárásaink:

- Releváns végzettség (gépszerelő, géplakatos, gépésztechnikus?)

- Szakmai tapasztalat

- A több műszakos (váltott, reggeli, délutáni) munkarend vállalása

- Kommunikációs szintű német nyelvtudás: A2/B1

Amit nyújtunk:

- bruttó 16,17 euro/óra

- a munkaerő-közvetítés díjtalan.

- legális, bejelentett munkavégzés.

- Németországi szállás lehetőséget fel tudunk ajánlani, melynek költségét utólagosan havonta kell megfizetni (kb. 360 EUR)

- vonzó fizetés, plusz juttatások (szabadságpénz, karácsonyi pénz, lakhatási hozzájárulás)

- segítség az ügyintézésben és az egyéni lakáskeresésben

- személyes tanácsadás

Jelentkezését örömmel fogadjuk, kérdésekre szívesen válaszolunk!

Jelentkezéshez csatolni kérjük:

- német nyelvű önéletrajz

- bizonyítvány