Gyári munka - autó napfénytető gyártás - Németország, München környéke - azonnali kezdés

Termékkód: 2486138846

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Más ország (egyéb), Külföld
Hirdetésfeladás:
2017.06.01. 07:17:27
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Munkavégzés helye: Németország, München környéke

Munkakezdés: azonnal

 Kiemelt német partnerünk számára keresünk hosszútávra München környékére

Gyári munkásokat

Az Ön feladatai:

- autók napfénytetejét gyártó gépek kezelése

- autók napfénytetejére vezető sín felszerelése (nem autóba való beszerelés)

- munkavégzés 3 műszakban

Amit Öntől várunk:

- erős kommunikációs szintű német nyelvtudás (B2 - középfok)

- tapasztalat gyári munkában

- saját autó (bejáráshoz)

- önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

- hosszútávú munkalehetőség

- német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

- folyamatosan emelkedő fizetés: bruttó 9,85 ? / óra, majd 11,33 ? / óra a 6. héttől, 11,82 ? / óra 3. hónap utántól, 12,82 ? / óra 5. hónap utántól, 14,28 ? / óra 7. hónap utántól és 15,86 ? / óra 9. hónap utántól + nettó 12 euró / munkanap Auslöse (első munkanaptól kezdve folyamatosan jár)

- szállás a munkaadó által biztosított (munkavállaló fizeti utólag, kb. 200-400 euró / hó)

- túlórázási lehetősé

- szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!