Hosszú távú munkalehetőség

Termékkód: 2523456056

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Cegléd
teljes munkaidő
Tapasztalat:
pályakezdő
Szükséges végzettség:
alapfokú végzettség
Cég neve:
INSERTUS-HR Kft
Hirdetésfeladás:
2017.09.02. 16:41:41
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 100%
Értékeléseinek száma: 1
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Cegléd
Fizetés jellege: fix + jutalék Keres/Kínál: Kínál
Nyelvismeret: magyar Jogosítvány: nem szükséges
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges

Betanított munkára keresünk jelentkezőket Ceglédi Partnercégünkhöz

az alábbi munkakörben:

Öntő gépkezelő Bruttó:180.000.-

Gépkezelő,csomagoló,mosó Bruttó:160.000.-

Szerszám felszerelő-karbantaró lakatos Bruttó.220.000.-

Gyalogkiséretű targoncást-Esztergályost-Kézimegmunkálót

Egyéb juttatások:

Cafetéria-Jelenléti bonusz-Teljesítmény bérezés

Jelentkezését várjuk az: info@insertus-hr.hu

vagy a 06-20-217-1553 telefonszámon

Céges buszjárat igény szerint