Márciustól-Húsüzemi segédmunka Írországban. Az irodánknak nem kell fizetni!

Termékkód: 2556357140
Munkavégzés helye:
Egyesült Királyság, Külföld
Szakterület:
csomagoló, árufeltöltő, segédmunka
középfokú végzettség, érettségi nélkül, érettségi, szakvizsga, felsőfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2018.02.13. 09:06:48
Értékeléseinek száma: 0
Szakterület (1): raktározás
Szakterület (2): szakács

Munka leírása, feladatok

Dolgozzon egy olyan munkaadónak, akinek a mottója:

"A cégünket a dolgozóink teszik nagyszerűvé. Minden egyes dolgozónk munkája nem csak saját számára fontos, de a cég sikere is ezen alapul."

A munkaadó közvetlenül a húsüzem- Dawn Meats.

A következő országokban biztosít munkát: Írország, Nagy-Britannia, Németország, Hollandia, Franciaország. Mi jelenleg Írorszagba keresünk jelentkezőket a következő városokba: Waterford, Ballyhaunis, Charleville.

A munkaadó több díjat és elismervényt is kapott, és több lehetőséget is kínál az előrelépésre azoknak, akik ezzel szerétnek élni.

A fő kritérium az előrelépésre a pontos és kemény munka. Lehetőség van a munkavégzésre az élelmiszeripar szinte minden területén.

Bővebb info a munkával kapcsolatban a következő oldalon olvasható: http://www.universalconsulting.hu/job/ireland/

Milyen lesz az Ön munkaköre?

- a jelöltek először egyszerű segédmunkákat kapnak- húsok szeletelése, metszése, tisztítása, szalagra rakása, majd a későbbiekben lehetőségük van a továbblépésre (betanítják késsel való munkára)-csontozás. A munkát gyors tempóban kell végezni, gyártósoron.

Órabér: 9,55€ bruttó

Túlóra :14,32€ bruttó/óra

Elvárások

- szakmai gyakorlat NEM feltétel, de előnyt jelent

- a munkaadó a 20 - 45 év közötti jelentkezőket részesíti előnyben

- jó egészségi állapot - a belépés előtt egy általános orvosi kivizsgáláson kell részt venni

- gyors munkatempó bírása

- büntetlen előélet

Egyéb juttatások

- kitűnő visszejelzések a dolgozóktól

- garantált munkaórák

- a munkaadó segít a kezdőköltségekben (a konkrét üzemtől függően)

- pld. Waterford-az első heti szállás ingyenes

- koordinátor az üzemekben

- segítség a kiutazás megtervezésében

- segítség a hivatalokban, valamint a regisztrációs folyamatokban

- lehetőség van fizetésemelésre, melyet a felettese javasolhat

- heti fizetés

- jó fizetési lehetőség + lehetőség az adó visszatérítésére

- hosszú távú szerződés

- szép szállások

További információ

Ha a munkaajánlat felkeletette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a hu@universalconsulting.hu címre.

Több információt a weboldalunkon vagy a facebook oldalunkon is talál.

www.universalconsulting.hu

www.facebook.com/universalconsulting.hu