PLC programozó

Termékkód: 2687684012
Munkavégzés helye:
Pest megye
Hirdetésfeladás:
2019.02.10. 00:00:00
Értékeléseinek száma: 0
Keres/Kínál: Kínál

A leendő PLC programozó feladatai lesznek:

  • Robotcellák és célgépek beüzemelése, programozása országszerte

  • Gépkonstrukciók kifejlesztésében való részvétel programozói oldalról

  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása

  • Önálló munkavégzés

Elvárások az új munkatárs felé:

  • Legalább 1 éves programozói gyakorlat (PLC)

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség

  • Jogosítvány, vezetési gyakorlattal

A leendő munkahelyének ismérvei:

  • Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

  • Több száz sikeresen átadott célgép

  • 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.