Raktáros/Komissiózó - Győr - INGYENES SZÁLLÁS

Termékkód: 2719030067
Ár:
335 000 Ft
Telefonszám:
+36 30 Mutasd
Munkavégzés helye:
Győr
Szakterület:
operátor
teljes munkaidő
Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
alapfokú végzettség
Cég neve:
Delego Személyzeti Szolgáltató Kft
Hirdetésfeladás:
2019.01.14. 13:25:13
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott Fizetés jellege: fix + jutalék
Munkavégzés helye (település): Győr Keres/Kínál: Kínál
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges

Autóipari partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktáros/Komissiózó

Feladatok:

-        Sorkiszolgálás

-        Alkatrészek összeszedés és kiszállítása a megadott helyre gyalog

Elvárások:

-        Komissiózásban szerzett tapasztalat

-        Pontos munkavégzés

-        Stressztűrőképesség, terhelhetőség

-        Megbízhatóság

-        Szükség esetén több műszak vállalása

Amit kínálunk:

-        Induló Br. 1320 Ft/ óra

-        10% teljesítménybér

-        Cafetéria

-        Br. 90.000 Ft – Aláírási bónusz

-        Br. 100.000 Ft – Jelenléti bónusz

-        Br. 640.000 Ft – Megtartási bónusz

-        Hosszútávú munkalehetőség

-        Ingyenes szállás 2-3 ágyas szobákban, vagy albérlet támogatás ( feltétel:lakhely legalább 80km)

-        Számos településről INGYENES céges buszjárat, a helyi munkavállalóknak

-        INGYENES szállás, HAZAUTAZÁS TÁMOGATÁSA havi 4 alkalommal

Előny:

-        Targoncavezetői jogosítvány

-        Győr, azonban a jelentkezőinket egész Magyarország területéről várjuk, hiszen INGYENES szállást biztosítunk!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre: tatabanya@delego.hu, vagy hívja a 06 30/523-63-66  -es telefonszámot!