Munkaügyi koordinátor - Hollandia

Termékkód: 2613778319

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Hollandia, Külföld
Szakterület:
HR adminisztráció
felsőfokú végzettség, szakvizsga, középfokú végzettség, érettségi, érettségi nélkül
Hirdetésfeladás:
2018.04.24. 11:39:21
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Holland partnercégünkhöz keresünk talpraesett személyügyi ügyintézőt!

Feladatok:

- munkavállalók informálása a szabályokról, beosztásról stb.

- kapcsolattartás a munkavállalókkal, ügyintézés

- munkavállalók szállítása munkába és a szállásra

- adminisztráció

Elvárások:

- angol nyelv társalgási szintű ismerete

- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- bér megegyezés szerint

- túlóra lehetőség

- holland bejelentés

- holland egészségbiztosítás

- cég általi szálláslehetőség

- hosszú távú, bejelentett folyamatos munka

Kérdés esetén várjuk szíves érdeklődését a +3620/382-7224-es telefonszámon vagy az info@humanskill.org e-mail címen.