munkát, állást keresek

Termékkód: 2513013236

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Budapest
Szakterület:
adminisztratív alkalmazott
Munka jellege:
részmunkaidő, 6 óra, részmunkaidő, 4 óra
Tapasztalat:
5-nél több év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
középfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2017.08.08. 18:10:50
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Budapest
Fizetés jellege: fix bér Keres/Kínál: Keres
Nyelvismeret: magyar Jogosítvány: nem szükséges
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges

Részmunkaidős munkát keresek Budapesten !

Ha Önnek szüksége van egy  megbízható, önálló munkavégzésre alkalmas, friss nyugdíjas munkatársra, aki levesz a válláról némi gondot, akkor kérem hívjon !

Utolsó munkahelyemen több, mint 13 évig dolgoztam, gyakorlatom van

-ügyfelekkel való foglalkozás, szerződések megkötése,

-pénztár kezelése,

-beérkező számlák rögzítése, kiegyenlítése,

-vevő számlák kiállítása, küldése partnereinknek, kintlévőségek nyomon követése,felszólítások elkészítése,

- bankszámlák nyomon követése, iktatása, előkészítése knyvelőnek,

- szükséges irodaszerek beszerzése,

- irattározási feladatok,  stb.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését remélem alkalmat ad egy személyes találkozásra.

Üdvözlettel:

Lukácsi Lászlóné

kati101@hdsnet.hu