Érdekes, szerteágazó ügyfélkapcsolati munka

Termékkód: 2664414296
Telefonszám:
+36 1 Mutasd
Munkavégzés helye:
Budapest
Szakterület:
értékesítési munkatárs
teljes munkaidő
Tapasztalat:
pályakezdő
Szükséges végzettség:
középfokú végzettség
Cég neve:
Cerdit Control Menedzsment Kft.
Hirdetésfeladás:
2018.08.20. 16:03:38
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Budapest
Fizetés jellege: fix + jutalék Keres/Kínál: Kínál
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRSAKAT

keresünk!

A Credit Control céginformációs-, elemző- és marketing információs szolgáltatásokat nyújt a hazai valamint nemzetközi közép- és nagyvállalkozások számára. Credit Online céginformációs rendszerünk napi több ezer alkalommal segíti a vállalkozásokat abban, hogy megbízható üzleti partnerekkel kerüljenek kapcsolatba.

MIÉRT MI?
Hosszútávú kereseti lehetőséget és stabil hátteret biztosítunk
Képzési programokkal támogatjuk a fejlődésed
Jó teljesítménnyel átlagon felüli jövedelemhez juthatsz
FIX bér + teljesítményarányos prémium
Kellemes környezet, támogató vezetés
Az egészség jegyében együtt gyümölcsnapozunk

FELADATAID:
Credit Control szolgáltatásainak értékesítése
Leendő ügyfeleink telefonos és személyes megkeresése
Szolgáltatás részletes bemutatása, Ügyfél igények feltérképezése.
Igények alapján testreszabott árajánlat készítése, szerződések megkötése
Kapcsolattartás meglévő Ügyfelekkel

IDEÁLIS JELÖLT:
pozitív szemléletű, nyitott, érdeklődő személyiség
magabiztos
empatikus, türelmes, meg tudja érteni az ügyfelek valódi igényeit
hatásosan érvel, eredményesen kezeli a kifogásokat
könnyen teremt kapcsolatokat és építi a bizalmat
jó kommunikációs képességgel rendelkezik
pénzügyi vagy biztosítási területen szerzett tapasztalat előny, de nem alapelvárás

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:
Még pályakezdő vagy? Szívesen látunnk!

MUNKAIDŐ:
H-P 8.00-16.30
Teljes munkaidő

TERMÉKINFÓ:

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1133 Budapest

job@creditcontrol.hu