Ingatlanközvetítő, Ingatlanügynök állás Szombathelyen

Termékkód: 2673942275
Ár:
550 000 Ft
Telefonszám:
+36 30 Mutasd
Munkavégzés helye:
Vas megye, Szombathely
Szakterület:
értékesítési munkatárs
Munka jellege:
részmunkaidő, 4 óra, részmunkaidő, 6 óra, teljes munkaidő
Szükséges végzettség:
érettségi
Hirdetésfeladás:
2018.09.11. 13:24:40
Értékeléseinek száma: 0
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Fizetés jellege: jutalék / teljesítményarányos
Keres/Kínál: Kínál
Beosztás: középvezető

ÁLLÁSLEHETŐSÉG
Magyarország legnagyobb ingatlanközvetítő franchise hálózata, Szombathelyi irodájába keres INGATLANÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat. Ha rátermett vagy, magabiztosan kommunikálsz és szereted a pörgést, ez a munka rád vár!

 FELADATOK
Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében
Az értékesítési folyamat adminisztrálása

 ELVÁRÁSOK:
Értékesítői attitűd
Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
Megbízható, precíz munkavégzés
Ambiciózus gondolkodás

 AMIT KÍNÁLUNK:
Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
Gyönyörű, modernizált iroda
Teljes körű marketingtámogatás
Kiemelkedő jövedelem
több mint 25,000 ingatlan
országszerte, keresztértékesítés 130 saját irodában + számtalan együttműködő partnerrel