Területi képviselő- műszaki területre

Termékkód: 2483073530

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Baranya megye
account manager, értékesítési munkatárs, key account manager
Hirdetésfeladás:
2017.05.30. 09:53:51
Értékeléseinek száma: 0
Munkavégzés helye (település): Baranya megye
Szakterület (1): márka- és termékmenedzser

Munka leírása, feladatok

Partnerünk, több mint 20 éve működő, dinamikusan fejlődő Borsod-Abaúj-Zemplén megyei székhelyű, csapágytermékek forgalmazásával foglalkozó cég. Ügyfeleiknek a világ egyik vezető csapágygyárának a német Schaeffler KG, FAG és INA márkájú termékeit kínálják, akivel több éve, mint hivatalos szerződött márkakereskedő dolgoznak együtt.

Globális vállalatként a Schaeffler csoport világszerte egységes minőségi standardot, szakértelmet és szolgáltatásokat kínál vevői számára.

A Schaeffler gyártmányok mellett polcaikon megtalálható az amerikai Timken és a japán Nachi csapágygyárak termékei is. Kínálatuk sokszínűsége segít partnereinknek a legoptimálisabb megoldás kiválasztásában. Most bővülő csapatukba keresnek (2 fő)kiváló kvalitásokkal rendelkező

TERÜLETI KÉPVISELŐKET- MŰSZAKI TERÜLETRE

(Dunántúl illetve Északkelet-Magyarország)

Kiemelt feladatok, kihívások:

• A cég által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítése (csapágyipari termékek, hajtástechnika, ásványipari termékek, kenőanyagok)

• Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkör bővítése, meglévő ügyfelek kezelése

• Tárgyalások levezetése, javaslatok, ajánlatok elkészítése leendő ügyfelek részére

• Szerződéskötés

• Riportok, előrejelzések és értékesítési jelentések, túratervek készítése az ügyvezetés felé

• Műszaki tanácsadás, munkafolyamatok adminisztrációjának biztosítása

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

• Kiemelkedő fizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer

• Teljes körű szakmai támogatás, folyamatos fejlődési lehetőség

• Megbízónk továbbá minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít (céges autó, laptop, irodai háttér)

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

• Középfokú végzettség

• 1-2 év műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat illetve megfelelő műszaki affinitás

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

• Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség

• Szakirányú értékesítési tapasztalat

• Angol nyelv ismerete

• Dunántúl (home office rendszerben történő munkavégzés, preferáltan: Baranya, Somogy, Tolna, Fejér megyei lakhellyel rendelkezők)

• Északkelet Magyarország (preferáltan: BAZ megyei lakhellyel rendelkezők)

• hr@salesjob.hu e-mail címén ?Területi képviselő - műszaki területre - TK03? megjelöléssel.