Adatrögzítő könyvelő

Termékkód: 2583757352

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
III. kerületi munkahely ( HÉV mellett) Tündérliget utca 2
Szakterület:
könyvelés
Szükséges végzettség:
szakvizsga, érettségi, középfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2018.03.26. 15:49:13
Munkavégzés helye (település): III. kerületi munkahely ( HÉV mellett) Tündérliget utca 2

Munka leírása, feladatok

o Vevői, szállítói, pénzforgalmi és vegyes bizonylatok teljes körű ellenőrzése és könyvelése

o Szállítói és vevői folyószámla egyeztetések elvégzése

o Pénztárkezelés

o Közreműködés a havi és éves zárlati teendőkben (egyeztetések, elhatárolások)

o Számviteli vezető munkájának támogatása

Elvárások:

o Nagyfokú munkabírás

o 3-5 év könyvelésben szerzett tapasztalat

o Önálló munkavégzésre való képesség, pontos, megbízható személyiség

o Rugalmas hozzáállás, nyitottság a tanulásra

o Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Excel, Word)

o Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

o Mérlegképes könyvelői végzettség

o Kiskereskedelmi cégnél szerzett könyvelési tapasztalat

o Angol nyelv ismerete

Jelentkezés: a liza.katona@playersroom.hu email címen fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével (Kérdés esetén keresd munkatársunkat: Nagy Viktória 20/218-3699