Cukrász - Anglia

Termékkód: 2609700227
Munkavégzés helye:
Egyesült Királyság, Külföld
Szakterület:
cukrász, pék
középfokú végzettség, érettségi, szakvizsga, felsőfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2018.05.02. 14:30:12
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Cukrász tapasztalattal rendelkező Urak figyelem!

Londontól 1-2 órányi távolságra található 3-5 csillagos szállodába keresünk előzetes releváns tapasztalattal rendelkező, angolul legalább társalgási szinten beszélő, lelkes, tanulnivágyó cukrászt/cukrásztanoncot

Amellett, hogy anyanyelvi környezetben fejlesztheted az angol nyelvtuásod, kedvezményesen szállhatsz meg és étkezhetsz, még ki is tanulhatod a cukrászat csínját-bínját. Partnerünk kifejezetten olyan lelkes, elkötelezett és tanulni vágyó jelentkezőket vár, akik hosszú távra szeretnének maradni és hajlandók a cukrász mesterséget magasabb szinten kitanulni és űzni.

Fizetés a tapasztalattol függően a továbbiakban lesz egyeztetve (minimum 7,20 GBP/óra). A szállás kedvezményesen vehető igénybe, és az étkezés is kedvezményes. Főmunkaidős állásról van szó, melyben akár osztott műszakra is lehet számítani. A hivatalos ügyeket (NI number, bankszámla nyitás) kint segítenek elintézni.

Indulótőke nem szükséges, mert sem a szállásra, sem az étkezésre nem kell előzetesen semmit fizetni, és cégünk szolgáltatása is teljesen díjmentes

Elvárások:

- útlevél és személyi igazolvány

- tapasztalat

- társalgási szintű, vagy jobb angol nyelvtudás

- szakirányú végzettség elvárás (UK NVQ 1 / 2 -vel egyenértékű)

- referenciák

Részletek a cukrász munkáról

Jelentkezés: bernadett@euwork.hu

Irodáink:

Budapest: 06-1-203-5833

Miskolc: 06-30-607-1650

Szeged: 06-30-903-6359

Csíkszereda: +40-266-312-111

Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.