Betanított segédmunkást keres a Hudra Gastro Versenyképes fizetéssel!

Termékkód: 2606471456
Ár:
1 270 Ft
Telefonszám:
+36 70 Mutasd
Munkavégzés helye:
Budapest
Szakterület:
betanított munka
teljes munkaidő
Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
középfokú végzettség
Cég neve:
Hudra Gastro Kft.
Hirdetésfeladás:
2018.03.19. 13:49:34
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 100%
Értékeléseinek száma: 128
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Budapest
Fizetés jellege: fix bér Keres/Kínál: Keres
Nyelvismeret: magyar Jogosítvány: nem szükséges
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges

A Hudra Gastro jelenleg Budapesten a VIII. kerületben állomásozik a Klinikák metrómegálló kijáratánál a Szigony utcában. Minden termékünket kézzel gyártjuk nagyon magas minőségben.

Szükségessé vált dolgozóink létszámának bővítése, ezért 2018. áprilisi kezdéssel 2 jelentkezőt fogunk kiválasztani az eredményes próbanapot teljesítettek közül.

Főbb feladatok:

- gyártási feladatok ellátása

- a gyártástechnológiai és élelmiszer biztonsági előírásoknak megfelelő tisztasági állapot folyamatos megtartása

- a termelés során használt gépek, berendezések használata

Főbb elvárások:

- igényesség, pontosság, megbízhatóság

- minimum heti 1 munkanap ledolgozása

- egyműszakos munkarend vállalása

- egyaránt várjuk Hölgyek és Urak jelentkezését is, nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

- teljes körű oktatás, betanítás biztosítása

- fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

- versenyképes jövedelem: nettó 1.000 Ft/ óra

- hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a hudragastrokft@gmail.com címen.