Napelem telepítő

Termékkód: 2486131154

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
országos
teljes munkaidő
Tapasztalat:
pályakezdő
Szükséges végzettség:
alapfokú végzettség
Cég neve:
Twin Cable Kft
Hirdetésfeladás:
2017.06.01. 15:37:37
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott Jogosítvány: B, nem szükséges
Fizetés jellege: fix + jutalék Keres/Kínál: Kínál
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges Munkavégzés helye (település): országos

Cégünk napelemes rendszerek kivitelezésével foglalkozik. Új csapatunkba keresünk lelkes kollégákat.

Napelem telepítő feladatai:

- Napelem tartószerkezetének kiépítése a tetőn (mindenféle tetőtípus)
- Napelem kábeleinek behúzása, rögzítése a napelemektől az inverterig
- Napelemek tartószerkezetre szerelése

Villanyszerelő feladatai:

- AC/DC oldali dobozok, szolár és váltóáramú kábelek, kábelcsatornák, inverter kiépítése

Az ideális jelentkező:
- Munkájára igényes, precíz munkát végez
- Szereti amit csinál, magáénak érzi
- Bírja a fizikai munkát, országjárást
- Nem okoz gondot a tetőn végzendő munka

Egy napelemes rendszer ára egy autó árával vetekszik és az ügyfél minőségi munkát vár el tőlünk. Magát a munkavégzést fogják ügyfeleink tovább ajánlani, ezért csak lelkes és pontos kollégákat keresünk fiatalos csapatunkba.

Munkavégzés és fizetés:
- Heti 5 nap, hétköznapok, országjárással
- Bejelentett 8 órás, túlóra pénzzel és távolléti pénzzel
- Nehéz fizikai munka

Átlagosan nettó 200 - 250 e Ft -ot fizetünk ki fejenként kollégáinknak. Jelentkezni: napelemetrendelek (kukac) gmail (pont) com emailcímen fényképes önéletrajzzal lehet. Pályakezdők is jelentkezhetnek, a betanítást álljuk!