Összeszerelő munkatársat keresünk!

Termékkód: 2511523196
Telefonszám:
+36 20 Mutasd
Munkavégzés helye:
Szekszárd
Szükséges végzettség:
alapfokú végzettség
Cég neve:
Dologidő Kft.
Hirdetésfeladás:
2017.08.04. 14:26:40
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott
Keres/Kínál: Keres
Munkavégzés helye (település): Szekszárd

Megbízónk egy sikeres svájci eredetű globálisan működő vállalat, amely több mint 10.000 ügyfélre szabott terméket kínál az egyszerű kábelektől egészen a komplex kábelszerelvényekig. A világszerte közel 1000 dolgozót foglalkoztató, több mint 40 éves tapasztalattal rendelkező vállalat stabil üzleti kapcsolatok kiépítésére törekszik ügyfeleivel.

Ehhez a megbízónkhoz keresünk Összeszerelő munkatársakat!

A munkavégzés helye: Szekszárd

Feladatok: Kábelek szerelése, kötözése, bandázsolása vagy krimpelése

Munkarend:

  • 1-2-3 műszak (délelőtt 5.45-től 13.45-ig, délután 13.45-től-21.45-ig, éjszaka 21.45-től-5.45-ig)
  • 8 órás munkavégzés, heti műszakváltásban

Utazás támogatása:

  • Pécsről és Komlóról céges buszjárattal történik a bejárás, érdeklődni a Pécsi Dologidő irodában (Rákóczi út 17.) is lehet!
  • Egyéb utirányba menetrend szerinti buszokkal történik a bejárás, melyet 86%-ban térítünk!

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • 8 általános iskolai végzettség, orvosi alkalmasság, jó kézügyesség
  • Sikeres tesztírás és sikeres próbamunka

Juttatások:

  • Bejelentett havi fix bér (Bruttó 735 Ft/óra)
  • Műszakpótlék este 18:00 és reggel 6:00 között (30%)
  • Cafeteria (16.000 Ft)
  • Prémium lehetőség teljesítmény alapján!
  • Bejárás biztosítása buszokkal, bejárás térítés (86%-ban)
  • Hónap dolgozója és Legjobb ötletelő díj minden hónapban!
  • Ajánlási rendszerben való részvételi lehetőség!

Munkakezdés: Sikeres tesztírást és próbamunkát követően azonnal, pár napon belül (szerződéskötés, orvosi alkalmassági vizsgát követően)

Irodáink ahol érdeklődhet személyesen:

  • Baja, Perc utca 1. és
  • Szekszárd, Hunyadi utca 5.
  • Pécs, Rákóczi út 17.

Jelentkezni és bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségeken lehetséges:
06-20/323-1364

szekszard@dologido.hu
Önéletrajz küldése szükséges a jelentkezéshez!