Szerelő munkatárs kerestetik!

Termékkód: 2517343133

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Szekszárd
teljes munkaidő
Tapasztalat:
pályakezdő
Szükséges végzettség:
alapfokú végzettség
Cég neve:
Dologidő Kft.
Hirdetésfeladás:
2017.08.18. 13:33:40
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott Fizetés jellege: fix bér
Keres/Kínál: Kínál Jogosítvány: nem szükséges
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges Munkavégzés helye (település): Szekszárd

A Dologidő Kft. szekszárdi céghez keres szerelőket!

Partnercégünk 1965 óta foglalkozik mechanikus és elektromechanikus termékek gyártásával Szekszárdon!

A Gyár a tevékenységeihez szükséges alkatrészgyártó, felületkikészítő és szerelési technológiákkal rendelkezik, amelyet szerszámgyártó és hőkezelő tevékenység is támogat.
1995 óta ISO minőségirányítási rendszert vezettek be, amit azóta is folyamatosan fejlesztenek!
Az autóipari követelményeknek történő megfelelés érdekében 2001-től ISO TS 16949-es tanúsítvánnyal is rendelkeznek!

Feladat:
Szerelési feladatok ellátása

A jelentkezés feltétele:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó szem-kéz koordináció
  • Jó monotonitástűrő-képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Fix személyi alapbér (Br. 733/óra)

1 műszakos, délelőttös munkarendben történik a munkavégzés, 8 órás munkaidőben (5:30-13:50)

A felvételi eljárás során tesztíráson és személyes interjún kell részt venni Szekszárdon, majd ezt követően próbamunkán. Utána történik a munkába állás.

Önéletrajz küldése Microsoft Word formátumban szükséges a jelentkezéshez!

Jelentkezni és bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségeken lehetséges:
06-20/323-1364

szekszard@dologido.hu