15 fő Buszvezetőt keresünk helyi és távolsági járatokra Németországba, Bayernbe azonnali kezdéssel!

Termékkód: 2489436323

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Más ország (egyéb), Külföld
Szakterület:
autóbuszvezető
Hirdetésfeladás:
2017.06.09. 07:16:12
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Munkavégzés helye: Németország - Bayern (Nürnberg, Amberg, Feuchtwangen, stb.)

Munkavégzés kezdete: június első felében

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszútávra Dél-Németországba több helyre

Autóbusz vezetőket

Az Ön feladatai:

- utasok szállítása helyi és távolsági járatokon

- jegykiadás

Amit Öntől várunk:

- erős kommunikációs szintű német nyelvtudás (minimum gyenge középfok)

- releváns munkatapasztalat

- önálló munkavégzés

- D kategóriás jogosítvány

- saját autó (bejáráshoz a telephelyre)

Amit nyújtunk:

- hosszútávú munkalehetőség

- német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

- fizetés:  nettó 1600-2100 euró / hó (adóbesorolástól függően, havi 170-190 munkaóra)

- szállás munkáltató által biztosított (350-450 euró / hó)

- szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!