FUVARSZERVEZŐ munkalehetőség Szabolcs megyében

Termékkód: 2537306129

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza
Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
középfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2017.10.03. 09:42:31
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 98.26%
Értékeléseinek száma: 111
Beosztás: beosztott Fizetés jellege: fix bér
Keres/Kínál: Kínál Vállalkozói igazolvány: nem szükséges
Munkavégzés helye (település): Nyíregyháza

Nyíregyházi kereskedelmi társaság FUVARSZERVEZŐ munkatársat keres

Feladatok:

- szállítmányozási tevékenység koordinálása (be- és kiszállítás);
- fuvarszervezés saját és alvállalkozók járműveire, határidők tartása;
- járművezetők irányítása;

- EKAER, útnyilvántartás, menetlevél adminisztráció;

- szervizeinek bonyolítása.

Elvárások:

- fenti feladatok végzésében szerzett tapasztalat;
- legalább középfokú végzettség;
- irodai (MS Office) és vállalatirányítási szoftverek ismerete;
- stressztűrő képesség és terhelhetőség.

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem;
- önálló munkavégzés;
- változatos, kihívásokkal teli feladatok;
- fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

- Szabolcs-Szatmár- Bereg Megye, Nyíregyháza

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét, fizetési igényének megjelölésével a szabolcsiallas@gmail.com email címre!