Ügyfélszolgálati képviselő

Termékkód: 2533786901

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Más ország (egyéb), Külföld
Szakterület:
call center, ügyfélszolgálati munkatárs
középfokú végzettség, érettségi nélkül, érettségi, szakvizsga, felsőfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2017.10.10. 15:16:48
Értékeléseinek száma: 0
Szakterület (1): értékesítési munkatárs

Munka leírása, feladatok

Ügyfelünk számára vízmelegítő és fűjtés területén tevékenykedő szakembert keresünk, aki tudja:

• Feldolgozza a beérkezett számlát és a szállítmányt .

• Közreműködik a pénzügyi részleggel az ügyféltől bevett fizetések elrendezésekor és a pénzügyi alapokon.

• A kereskedelmi részleggel karőltve igyekezik teljesíteni az űgyfelek követelményeit.

Elvárások

Jó lenne, ha rendelkezne:

• Ügyfélszolgálati tapasztalat szükséges.

• Jó beszédkészség.

• Ésszerű és elemző gondolkodás.

• Szervezett munkamódszer.

Egyéb juttatások

Kínálatunk:

• Versenyképes fizetési értékelés.

• Pótdíj az ebédjegyekhez.

• Hordozgató telefon.

• És más pénzűgyi és szociális kezdvezmény.

További információ

Megtalálta magát az ajánlatunkban?

Kitünő! Küldje el angol nyelvben az életrajzát a következő címre: praca@europlanit.sk

Nemtalálta meg magát az ajánlatunkban? Nem baj! Ajánlja kínálatunkat barátainak, ismerőseinek.