Budapest XI.kerület Gazdagrét Pultos állás

Termékkód: 2681880218
Ár:
180 500 Ft
Telefonszám:
+36 20 Mutasd
Munkavégzés helye:
Budapest
Szakterület:
felszolgáló, pultos
teljes munkaidő
Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
érettségi nélkül
Cég neve:
Dönci & Tomi Kft.
Hirdetésfeladás:
2018.09.29. 12:51:20
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Budapest
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz Fizetés jellege: fix + jutalék
Keres/Kínál: Keres Jogosítvány: nem szükséges
Vállalkozói igazolvány: nem szükséges

Budapest, XI. kerületében Gazdagréten, közel 30 éve működő családias hangulatú borozónkba pultos, felszolgáló munkatársat keresünk. A vendégkör kulturált, vidám törzsvendégekből áll, de sok eseti vendég is látogat bennünket.

Feladatok:

- A vendégek udvarias kiszolgálása

- Az árukészlet megfelelő kezelése

- A vendégtér tisztaságáról való gondoskodás

- Standolás

Amit elvárunk:

- Középfokú végzettség (előny, de nem feltétel)

- 1-2 éves vendéglátásban szerzett tapasztalat

- Jó kommunikációs készség

- Udvarias, empatikus, kedves jellem

- Precizitás, megbízhatóság és önállóság

Amit kínálunk:

- Stabil, megbízható, munkahely

- Hosszútávú alkalmazotti jogviszony

- Versenyképes fizetés

- Az alapbéren felül jutalék

Várjuk online önéletrajzod a karcsicsattila76@gmail.com címre vagy telefonos jelentkezésed a +3620 983 7574 számon.

Karcsics Attila