ANTIK MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,BRONZ SZÍNŰ BÉCSI BAROKK MINTÁZATÚ KERET,JELZETT,NAGYON MUTATÓS

RITKA SZÉP KERETBEN,PROFI FESTMÉNY

Termékkód: 2726404673
Látogatók: 2521

25 300 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
2tx7iv(70)
  • Budapest VI. kerület
  • Budapest VI. kerület
ANTIK MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,BRONZ SZÍNŰ BÉCSI BAROKK MINTÁZATÚ KERET,JELZETT,NAGYON MUTATÓS - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: donika02(758) Kereskedői fiók
99.87%
Értékelés eladóként: 99.86%
99.87%
Alkotó: L. Spioyta
Hordozó: vászon

20000 Ft vásárlás esetén ingyenes a házhozszállítás, 2 héten belüli vétel és több termék összevonásánál is érvényes.

MÉRETE:
KERET: 61 X 46 cm

FESTMÉNY : 45 X 30 cm

GYÖNYÖRŰ FESTMÉNY
FESTŐ : L. Spioyta kiolvasásában nem vagyok biztos.

Profi Alkotás! Művész gyönyörűen ábrázolja az erdőben be sugárzó napsugarakat. Bronz színű keret és a festmény is ANTIK.
Festmény hátulján látni két körömnyi restaurálást. Azonkívül ha fény felé fordítjuk 1-2 gombostű nagyságú pontban átszűrődik a fény.  Ez is bizonyítja,hogy milyen régi a festmény .  Ez szabad szemmel nem látható.  Egyáltalán nem vesz el az értékéből és a művészi alkotásból.

AJÁNLOM

RAKTAM FEL MÉG  MODERN,ANTIK SZEBBNÉL SZEBB FESTMÉNYT,

KEREM JELÖLJENEK BE KEDVEC ELADÓNAK HA SZERETNE AZONNAL e- mailt KAPNI A FRISSEN FELRAKOTT 1 Ft.-ról INDULÓ TERMÉKEIMRŐL.
SZERENCSÉS KINCSVADÁSZATOT KÍVÁNOK!

DPD előre utalással 980 Ft

Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvarnál
  • Budapest VI. kerület - Telephely, Lakás

Licitálás - ANTIK MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,BRONZ SZÍNŰ BÉCSI BAROKK MINTÁZATÚ KERET,JELZETT,NAGYON MUTATÓS

25 300 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft