Antik arany, ezüst kis tárgyak

> Antik íróasztal kellékek

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Sep.24 06:04:45 CET

26 db termék a(z) "

Antik íróasztal kellékek

Antik íróasztal kellékek

0R482 Antik
különleges
900-as ezüst
ceruza 11.5 cm

35 000 Ft

EZÜST
LEVÉLBONTÓ -
NORVÉG - 59
GRAMM!

31 999 Ft

EZÜST HAMUTARTÓ
RÓZSA MINTÁVAL
SZÉP DÍSZES
DARAB ...

9 750 Ft

Antik ezüst
pecsétnyomó

3 000 Ft

Tiffany & Co
ezüst nagyító

129 999 Ft

Ezüst jelzett
cigarettatartó
dózni cigaretta
tartó

16 750 Ft

Ezüst nyelű
levélbontó

23 000 Ft

ASZTALI EZÜST
KÉPKERET

5 000 Ft

Levélbontó kés
ezüst markolati
díszgombbal

6 500 Ft

ezüst
cigikináló
szett

25 000 Ft

íróasztal antik
25 000 Ft

Osmia 884 BL
arany 14 K
1957-es
töltőtoll toll

20 000 Ft

LUXUS 18
KARÁTOS
ARANYOZOTT
MŰKÖDŐ ASZTALI
RONSON ...

68 000 Ft

GYUFATARTÓ ÉS
HAMUTÁL EGYBEN
ANTIK
EZÜSTÖZÖTT 20.

5 500 Ft

0K635 Antik
emberfejes
ezüst
levélnyitó kés

15 000 Ft

RITKA
EZÜSTÖZÖTT
ALPAKKA KÍNÁLÓ
SZETT

2 000 Ft

ANTIK
EZÜSTÖZÖTT
KÉPCSARNOKOS
KARAFFA

5 000 Ft

antik asztali
benzines
öngyújtó Barokk
forma ezüst...

14 800 Ft

0Q264 Antik
jelzett ezüst
kagyló
gyűrűtartó 15g

9 800 Ft

Antik ezüst
pecsétnyomó

8 000 Ft

935-ös
cizellált ezüst
ceruza

6 500 Ft

Elegant
aranyhegyű
töltőtoll 14
karát

7 000 Ft

2db antik
favágó

8 800 Ft

0S324 Arany 10K
Cross
mechanikus
ceruza

38 000 Ft

0R515 Antik
különleges
925-ös ezüst
ceruza 11.5 cm

40 000 Ft

Ezüst asztali
ovál képkeret -
különleges,
egyedi a...

16 500 Ft