Antik arany, ezüst kis tárgyak

> Antik íróasztal kellékek

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jul.16 06:26:41 CET

27 db termék a(z) "

Antik íróasztal kellékek

Antik íróasztal kellékek

Régi,aranyhegyű
ezüst
töltőtoll.

16 999 Ft

Antik ezüst
pecsétnyomó

8 000 Ft

2db antik
favágó

8 800 Ft

Ezüst jelzett
cigarettatartó
dózni cigaretta
tartó

16 750 Ft

VADÁSZ
MOTÍVUMOS LEVÉL
BONTÓ
VADDISZNÓ
MINTÁVAL

5 500 Ft

Levélbontó kés
ezüst markolati
díszgombbal

6 500 Ft

ANTIK EZÜST
CERUZA és TOLL
GYŰJTEMÉNY

31 900 Ft

Elegant
aranyhegyű
töltőtoll 14
karát

7 000 Ft

Osmia 884 BL
arany 14 K
1957-es
töltőtoll toll

20 000 Ft

LUXUS 18
KARÁTOS
ARANYOZOTT
MŰKÖDŐ ASZTALI
RONSON ...

68 000 Ft

antik asztali
benzines
öngyújtó Barokk
forma ezüst...

14 800 Ft

GYUFATARTÓ ÉS
HAMUTÁL EGYBEN
ANTIK
EZÜSTÖZÖTT 20.

5 500 Ft

Ezüst nyelű
levélbontó

23 000 Ft

"Békéscsaba",
ezüstözött
levélbontó.

1 999 Ft

RÉGI KŐSZEGI
PECSÉTNYOMÓ!!

5 300 Ft

EZÜST
LEVÉLBONTÓ -
NORVÉG - 59
GRAMM!

31 999 Ft

Tiffany & Co
ezüst nagyító

129 999 Ft

Angol ezüst
fürjes
fényképtartó
Birmingham 1903

32 999 Ft

Achát nyelű
ezüstözött
sárgaréz
pecsétnyomó
negatí...

32 000 Ft

Ezüst asztali
ovál képkeret -
különleges,
egyedi a...

16 500 Ft

VADÁSZ
MOTÍVUMOS LEVÉL
BONTÓ SZARVAS
MINTÁVAL

4 550 Ft

RITKA
EZÜSTÖZÖTT
ALPAKKA KÍNÁLÓ
SZETT

2 000 Ft

ANTIK
EZÜSTÖZÖTT
KÉPCSARNOKOS
KARAFFA

5 000 Ft

EZÜST HAMUTARTÓ
RÓZSA MINTÁVAL
SZÉP DÍSZES
DARAB ...

9 750 Ft

1910 körüli
szecessziós
Párizsi jegyzet
füzet Zepp...

5 200 Ft

0Q264 Antik
jelzett ezüst
kagyló
gyűrűtartó 15g

9 800 Ft

0K635 Antik
emberfejes
ezüst
levélnyitó kés

15 000 Ft