Antik arany, ezüst kis tárgyak

> Antik piperekellékek

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: May.25 22:26:01 CET

26 db termék a(z) "

Antik piperekellékek

Antik piperekellékek

EZÜST PIPERE
KÉSZLET TÜKÖR
FÉSŰ, KEFE 700
gramm!

67 900 Ft

Antik ezüst
parfümös flaska
virágdíszítésse
l

29 900 Ft

vésett EZÜST
PUDRIÉ TÜKÖR

8 000 Ft

EZÜST GYŰSZŰ
RÉGI SZÉP
MINTÁS DARAB
925-ÖS 1-DB

8 000 Ft

Ezüst 835
jelzett
púdertartó
pudrié mini
képkeret

13 500 Ft

ANTIK
SZECESSZIÓS
EZÜST RÚZSTARTÓ
CIZELLÁLÁSSAL,T
Ü...

19 500 Ft

Antik ezüst
körömápoló
készlet
díszdobozban -
INGY...

35 000 Ft

MALÉV pipere
készlet

3 000 Ft

szecessziós
ezüst
cigarettatárca

42 000 Ft

ezüst kefe
35 000 Ft

EZÜST ANTIK
PÚDERES DOBOZ!

11 990 Ft

Art Deco Ezüst
900 -as
púdertartó
pudrié 67gramm

17 990 Ft

Sterling ezüst
fésülködő,
pipere
készlet!!!

39 999 Ft

N6 Antik Art
decó illatosító
vagy parfüm
tartó 1...

9 500 Ft

ART DECO EZÜST
PÚDERTARTÓ
SZELENCE
TÜKÖRREL

15 500 Ft

ANTIK EZÜST
ZOMÁNCOLT
PÚDERTARTÓ
KURIÓZUM

65 000 Ft

Antik ezüst
fedeles pipere
doboz -
ritkaság

39 500 Ft

RÉGI EZÜST
PÚDER-TARTÓ.JÓ
ÁLLAPOTBAN!

15 000 Ft

Antik Alpakka
púdertartó

4 000 Ft

EZÜST? PIPERE
KÉSZLET TÜKÖR
FÉSŰ, KEFE
676,2 gramm...

23 900 Ft

összecsukható,
hordozható
körömreszelő

450 Ft

vésett szép
állapotú EZÜST
PUDRIÉ TÜKÖRREL

15 000 Ft

EZÜST RUHAKEFE
(050327)

12 500 Ft

ANTIK
ARANYOZOTT
GOBELIN
TARTÓBAN FÉSŰ

7 500 Ft

ANGOL EPNS
SZÍNHÁZI
RETIKÜL
GYÖNGYÖKKEL
SZARVASBŐR

25 000 Ft

EZÜST KUPAKOS
TÉGELY (180317)

8 300 Ft