Antik arany, ezüst kis tárgyak

> Antik piperekellékek

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jan.22 11:43:44 CET

28 db termék a(z) "

Antik piperekellékek

Antik piperekellékek

Gebrüder Kühn
kristály
parfümös üveg,
800-as ezüst...
Kühn Gebrüder
1880-as
évekből!
Ritkaság!

12 500 Ft

ezüst kefe
35 000 Ft

Gebrüder Kühn
kristály
parfümös üveg,
800-as ezüst...
Kühn Gebrüder
1880-as
évekből!
Ritkaság!

12 500 Ft

Antik Alpakka
púdertartó

4 000 Ft

Angol ezüst
pipere szett.

34 999 Ft

Art Deco Ezüst
900 -as
púdertartó
pudrié 67gramm

17 990 Ft

ANGOL EPNS
SZÍNHÁZI
RETIKÜL
GYÖNGYÖKKEL
SZARVASBŐR

25 000 Ft

RÉGI EZÜST
PÚDER-TARTÓ.JÓ
ÁLLAPOTBAN!

15 000 Ft

RITKA EZÜST
ANTIK OLLÓ

6 000 Ft

EZÜSTÖZÖTT
HAJKEFE NAGYON
SZÉP DÍSZES
ANTIK JÓ ÁLL...

12 500 Ft

Ezüstkupakos,dí
szes
pipereüveg.

9 999 Ft

EZÜST RUHAKEFE
(050327)

12 500 Ft

EZÜST ANTIK
PÚDERES DOBOZ!

11 990 Ft

EZÜST GYŰSZŰ
RÉGI SZÉP
MINTÁS DARAB
925-ÖS 1-DB

8 000 Ft

EZÜST KUPAKOS
TÉGELY (180317)

8 300 Ft

Ezüst 835
jelzett
púdertartó
pudrié mini
képkeret

13 500 Ft

Sterling ezüst
fésülködő,
pipere
készlet!!!

39 999 Ft

ART DECO EZÜST
PÚDERTARTÓ
SZELENCE
TÜKÖRREL

15 500 Ft

ANTIK EZÜST
ZOMÁNCOLT
PÚDERTARTÓ
KURIÓZUM

65 000 Ft

Dögnehéz
ezüstözött
fésülködő szett

15 000 Ft

Kézműves pipa
bódító hatású
füvek
szívásához,
dísz...

5 900 Ft

Egy pár
viktoriánus
korabeli lószőr
kefe 900-as fi...

58 500 Ft

Különleges
antik csiszolt
üvegcse -
monogram pajzs...

14 000 Ft

Antik ezüst
körömápoló
készlet
díszdobozban -
INGY...

35 000 Ft

Antik ezüst
parfüm tartó
dió medál

9 800 Ft

szecessziós
ezüst
cigarettatárca

50 000 Ft

EZÜST PIPERE
KÉSZLET TÜKÖR
FÉSŰ, KEFE 700
gramm!

67 900 Ft

Antik ezüst
szappantartó -
különleges
ezüst műtárg...

48 000 Ft

Díszes ezüst
púderes
szelence, M.A
vagy A.M. monog...

18 500 Ft