Antik arany, ezüst kis tárgyak

> Egyéb antik arany, ezüst kis tárgyak

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jul.23 01:54:23 CET

21 db termék a(z) "

Egyéb antik arany, ezüst kis tárgyak

Ezüst ödög
40 000 Ft

Ezüst
cigarettatárca
dózni 184g
(800) cigaretta
tá...

18 500 Ft

Ezüst ödög
40 000 Ft

ezust tálca
49x37

175 000 Ft

Gyönyörű
ezüstözött
kínáló

28 000 Ft

Bécsi
ezüst,pajzsos,d
íszes
sétabotgyűrű,hi
bátlan!

17 999 Ft

Antik ezüst
pitykegombok

8 500 Ft

Ezüst talapas
kristály váza

14 000 Ft

Édes kis
fémjelzett
ezüst
fülbevalópár.In
kább gyer...

3 000 Ft

Ezüstözött Ikon
(D25-R36636)

12 600 Ft

Ezüst LÓ
kulcstartó

18 000 Ft

ANTIK (13 LAT)
EZÜST TŰTARTÓ
FÉM ÉS MESTER
JELZETT

19 500 Ft

Ezüst
Gyertyatartó
128g

42 000 Ft

Ezüst
Gyertyatartó
pár

165 000 Ft

Ezüst
Gyertyatartó
pár

115 000 Ft

Ezüst Szelence
! 1.

3 000 Ft

Ezüst Szelence
Medál !!

4 000 Ft

Ezüst Szelence
! 2.

4 000 Ft

egy
gyönyörű,régi
kis
szelence-gyöngy
kagyló berak...

4 500 Ft

egy míves kis
ezúst
diszdbozka

12 000 Ft

Ezüstözött kis
tálka
gyönyörűség

3 000 Ft

ANTIK EZÜST
FILIGRÁN
GYÖNGYVIRÁGGAL,
VÁZÁCSKÁT FORM...

29 500 Ft