Antik régi közepes méretű EREDETI JUNGHANS falióra

Ajándéknak is kiváló!!!!

Termékkód: 2625267995
Látogatók: 753

36 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
75 000 Ft
Antik  régi közepes méretű EREDETI JUNGHANS  falióra - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(993)
98.25%
Értékelés eladóként: 98.01%
Értékelés vevőként: 99.44%
98.25%
Márka: Junghans
Anyag: fa
Jelzett/szignózott: igen

EREDETI  ANTIK  JUNGHANS FELESÜTŐS (hangrúd) SZÉP INGÁS SZERKEZETŰ,BETOLÓFÁS,cca 100 ÉVES, JELENLEG IS TÖKÉLETESEN MŰKÖDŐ,  ANTIK FA TOKOS FALI ÓRA , MÁR PATINÁS , FA TOK KOPOTTAS,DE SZÉP ÁLLAPOTBAN,NAGYON SZÉP ÓRA CSÚCCSAL,CSISZOLT ÓLOM ÜVEG BERAKÁSSAL. 90 X 38X30 CM TELJES MÉRETTEL .Számlap átmérője 14 cm-s. AZ ÓRATOK BELSŐ MÉRETEI 58.5X24X13 CM. AZ ALJÁTÓL KB. 39 CM AZ ÓRAMŰ BEFOGATÓ SÍN.

Garanciát vállalok arra, hogy az aukció tárgyát képező óráról valósághű, jó minőségű fotókat tettem fel, és a szerencsés vevő a fotókon látható állapotban kapja meg az órát.

Más futárszolgálat előre utalással 3990 Ft/db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2790 Ft/db
MPL házhoz utánvéttel 2680 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Szolnok

Licitálás - Antik régi közepes méretű EREDETI JUNGHANS falióra

36 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
75 000 Ft