Antik ezüst zsebóra - Locarno Watch Co. - 900-as jelzett ezüst tok - működő darab

Termékkód: 2622978650
Látogatók: 1758

17 161 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
sansara_a(478)
Antik ezüst zsebóra - Locarno Watch Co. - 900-as jelzett ezüst tok - működő darab Kép
Eladó: MUINTEZET(2523) Kereskedői fiók
99.76%
Értékelés eladóként: 99.76%
99.76%
Jelzett/szignózott: igen

 Termékeink átvételére  mi mindenképpen a személyes megkeresést, személyes átvételt ajánljuk! Óbudai régiségboltunkban kényelmesen megtekintheti a kiválasztott tárgyat, dönthet a vásárlásról! Erre Hétfőtől- Csütörtökig 10:30-18:00 között van lehetőség! Természetesen mód van a csomagküldésre is, de a szállítás kapcsán keletkezett károkért felelősséget nem vállalunk! A termékleírásban minden adatért jótállunk, a leírást legjobb tudásunk alapján készítjük el! A nyertes vásárlótól az aukció zárását követően legkésőbb 3-4 napon belül valamiféle visszajelzést várunk, ill. a termékeket maximum 14 napig tároljuk, ezután lezárjuk az aukciót és visszajelzést készítünk a partnerről! Önnek az internetes vásárlásokról szóló jogszabályok és törvénykezések értelmében 14 naptári napja van arra, hogy a megrendelt árucikket visszaküldje címünkre, ha bármilyen kifogásolni valót talál benne. Minden vásárlásról számlát vagy nyugtát állítunk ki!

Aukciónk tárgya a képeken látható antik, vélhetően 1920 körül készülhetett rendkívül díszes ezüst tokba szerelt svájci Locarno zsebóra. A gyönyörűen díszített 900 ezrelékes tisztaságú ezüst tokon még kitöltetlen monogram pajzs szerepel. Ezüst fedeleiben antik svájci és behozatali német ezüst fémjelzés is látható. Az óra jelzett, számlapján Locarno Watch Co. felirat látható. Óránk szépen jár, húzásra azonnal elindul. Minden fedél záródik, korához képest jó állapotban.

Mérete: 49 x 65 mm.
Tömege: 66,7 gr.

MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 950 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 1050 Ft/db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület

Licitálás - Antik ezüst zsebóra - Locarno Watch Co. - 900-as jelzett ezüst tok - működő darab

17 161 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft