Ezüst Héber hanuka gyertyatartó 370 gramm

Termékkód: 2614114853
Megfigyelők: 16
Látogatók: 1040

Jelenlegi ajánlat: 51 000 Ft

1 000 Ft
52 000 Ft
JUS918(42)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Heves
Ezüst Héber hanuka gyertyatartó 370 gramm - Vatera.hu Kép
Eladó: lokrento(293)
99.33%
Értékelés eladóként: 99.33%
Regisztráció időpontja: 2010.11.05.
99.33%
Állapot : használt
Jelzett/szignózott: igen

Ezüst Héber nyolc ágú hanuka gyertyatartó nettó súlya 370 gramm. Állapota jó, hiba nem észlelhető rajta. Az ezüst tárgy alsó és felső részében három - három fémjel található. " GG,  Pesth, 1854 . A Héber kegytárgy teljes magassága 25 cm,  felső szélessége 18,5 cm, talapzatának átmérője 8 cm. A kegytárgy középső csúcsát egy gömbön helyetfoglaló sas képezi, lejebb két oroszlán található rajta.

MPL postacsomag előre utalással 1530 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Heves

Kérdező: Molna82(142) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt lokrento! Mit kell érteni nettó súly alatt? Üdvözlettel:Molna82 - Molna82 2018.04.07. 19:47:44
válasz Tisztelt Molna82! A tárgy esetében a nettó és a bruttó súly megegyezik. Nincs plusz súlyt képező talapzat, vagy bármifajta olyan tartozék ami nem ezüstből volna. Tisztelettel - lokrento 2018.04.16. 00:33:46
Kérdező: davidcsillag(424) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt lokrento! Én is a nettó súly iránt érdeklődnék, vagyis hogy ez a súly esetleges talpnehezékkel együtt van, vagy maga a tiszta súly, illetve a fémjelzése milyen? Mi a finomsága. Köszöniöm - davidcsillag 2018.04.11. 21:44:23
válasz Tisztelt davidcsillag! A tárgy esetében a nettó és a bruttó súly megegyezik. Nincs plusz súlyt képező talapzat, vagy bármifajta olyan tartozék ami nem ezüstből volna. Az ezüst jelzések azok amik a fotón láthatók. Van rajta egy Pesth jelzés, egy GG jelzés, és egy évszámos jelzés. Más egyéb jelzést nem találok rajta. Tisztelettel - lokrento 2018.04.16. 00:33:00
kérdés Tisztelt lokrento! Koszonom a valaszt! - davidcsillag 2018.04.16. 07:26:28

Licitálás - Ezüst Héber hanuka gyertyatartó 370 gramm

Jelenlegi ajánlat: 51 000 Ft

1 000 Ft
52 000 Ft