Sheffield Antik Ezüst Dísztál 1783-as jelzéssel

Termékkód: 2540128838
Látogatók: 994

182 777 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
csabi1hu(114)
Ajánlott levél előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   MPL postacsomag előre utalással   Postán maradó ajánlott levél előre utalással   Személyes átvétel
  • Budapest II. kerület
  • Budapest VII. kerület
Sheffield Antik Ezüst Dísztál 1783-as jelzéssel - Vatera.hu kép
Eladó: Noja30(429)
Regisztráció időpontja: 2009.05.22.
Állapot : hibátlan
Jelzett/szignózott: igen

Angol Sheffield Ezüst Antik Dísztál  1783-as

Súly: 577,4 g

Anyag: Ag925/1000

Fémjelzés: 1783-as sheffieldi (angol) és 1891-1901 közötti

                  osztrák-magyar behozatali linzi fémjelzés.

Méret: 34,5 x  31 cm , magasság: 3,5 cm

A képeken látható állapotban.

Ajánlott levél előre utalással 600 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással 1000 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 1900 Ft/db
Postán maradó ajánlott levél előre utalással 600 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db
  • Budapest II. kerület - Buda
  • Budapest VII. kerület - Belváros

Licitálás - Sheffield Antik Ezüst Dísztál 1783-as jelzéssel

182 777 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft