Különleges régi orosz ezüst kanál - növényi ornamentikával díszítve

Termékkód: 2485753868
Látogatók: 276

3 700 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
aniko48(48)
Különleges régi orosz ezüst kanál - növényi ornamentikával díszítve kép
Eladó: MUINTEZET(1863) Kereskedői fiók
99.73%
Értékelés eladóként: 99.73%
99.73%
Jelzett/szignózott: igen

Aukciónk tárgya a képeken látható antik, vélhetően a XX. század első felében készülhetett orosz ezüst kanál. Az ezüst kanál fémjelzett, cirill betűs mesterjegy és 84 zlotnyikos fémjelzés látható benne. Kanalunk legszebb része a fejet díszítő vésett növényi ornamentika. A fotókon szereplő szép állapotban kerül átadásra.

Mérete: 13,5x 2,8 cm.
Tömege: 12,7 gr.

MPL PostaPontig előre utalással 950 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 1050 Ft/db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület
Mindenképpen a személyes átvételt ajánljuk és javasoljuk. Előfordulhat a szállítás közben csomag elvesztése, (a leggondosabb csomagolás mellett is előfordulhat, hogy szállítás közben a tárgy megsérül) amiért cégünk nem vállal kezességet! Postacsomagot csak a vásárló külön kérésére adunk fel, amiért felelősséget nem vállalunk!

Licitálás - Különleges régi orosz ezüst kanál - növényi ornamentikával díszítve

3 700 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft