Arany, ezüst kis tárgyak

> Íróasztal kellék
Arany, ezüst kis tárgyak

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Apr.26 13:07:19 CET

28 db termék a(z) "

Íróasztal kellék

Íróasztal kellék

régi íróasztal
eladó, masszív
jó állapotban

135 000 Ft

Ezüst jelzett
cigarettatartó
dózni cigaretta
tartó

16 750 Ft

Antik ezüst
pecsétnyomó

6 000 Ft

Ezüst asztali
ovál képkeret -
különleges,
egyedi a...

16 500 Ft

IHS pecsétnyomó
prégelő antik

39 000 Ft

Aranyozott
Sheaffer
töltőtoll 14 K
arany heggyel p...

22 000 Ft

ANTIK
EZÜSTÖZÖTT
KÉPCSARNOKOS
KARAFFA

5 000 Ft

FRANCIA EMPIRE
ARANYOZOTT
BRONZ
GYERTYATARTÓ

19 500 Ft

ANTIK EZÜST
CERUZA és TOLL
GYŰJTEMÉNY

31 900 Ft

Osmia 884 BL
arany 14 K
1957-es
töltőtoll toll

20 000 Ft

LUXUS 18
KARÁTOS
ARANYOZOTT
MŰKÖDŐ ASZTALI
RONSON ...

68 000 Ft

Ezüst asztali
képkeret -
különleges,
egyedi antik ...

12 500 Ft

0Q264 Antik
jelzett ezüst
kagyló
gyűrűtartó 15g

9 800 Ft

RITKA
EZÜSTÖZÖTT
ALPAKKA KÍNÁLÓ
SZETT

2 000 Ft

Levélbontó kés
ezüst markolati
díszgombbal

6 500 Ft

EZÜST
LEVÉLBONTÓ -
NORVÉG - 59
GRAMM!

31 999 Ft

Szecessziós
íróasztal
készlet..

24 990 Ft

Szecessziós
sárkányos
képkeret

93 500 Ft

Achát nyelű
ezüstözött
sárgaréz
pecsétnyomó
negatí...

32 000 Ft

Elegant
aranyhegyű
töltőtoll 14
karát

8 000 Ft

2db antik
favágó

8 800 Ft

antik asztali
benzines
öngyújtó Barokk
forma ezüst...

14 800 Ft

GYUFATARTÓ ÉS
HAMUTÁL EGYBEN
ANTIK
EZÜSTÖZÖTT 20.

5 500 Ft

RÉGI BUDAPESTI
MÚZEUMI
PECSÉTNYOMÓ!!

2 200 Ft

RÉGI KŐSZEGI
PECSÉTNYOMÓ!!

5 300 Ft

3 DB MONOGRAMOS
PECSÉTNYOMÓ !!

4 000 Ft

FIGURÁLIS
ÖNTÖTTVAS
PECSÉTNYOMÓ
SIMÍTÓ!

7 500 Ft

0K635 Antik
emberfejes
ezüst
levélnyitó kés

15 000 Ft