Arany, ezüst kis tárgyak

> Íróasztal kellék
Arany, ezüst kis tárgyak

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Aug.18 05:07:46 CET

24 db termék a(z) "

Íróasztal kellék

Íróasztal kellék

KURIÓZUM,
ANTIK, EZÜST
TINTATARTÓ
ÍRÓASZTAL DÍSZ,
...

25 000 Ft

REMEK, ANTIK,
EZÜST
NÉVJEGYKÁRTYA
TARTÓ, BERLIN
18...

19 000 Ft

ANTIK NÉGYSZÍNŰ
EZÜST PATENT
TÖLTŐCERUZA A

999 Ft

Antik ezüst
pecsétnyomó

6 000 Ft

EZÜST KERETES
FÉNYKÉPTARTÓ

12 000 Ft

ARANYOZOTT
RONSON EGYEDI
CSODÁS
DÍSZKIADÁS

68 000 Ft

régi íróasztal
eladó, masszív
jó állapotban

145 000 Ft

Ezüst íróasztal
készlet

24 990 Ft

Tiffany & Co
ezüst nagyító

149 999 Ft

Ezüst-bronz
papír vágó kés
múzeumi
másolata szinté...

4 500 Ft

Igen nehéz
Silver
levélnehezék

48 000 Ft

ezüst
cigikináló
szett

25 000 Ft

ezüst hamuzó
pénzverdés

13 000 Ft

EZÜST
LEVÉLBONTÓ -
NORVÉG - 59
GRAMM!

31 999 Ft

FRANCIA EMPIRE
ARANYOZOTT
BRONZ
GYERTYATARTÓ

19 500 Ft

Szecessziós
sárkányos
képkeret

93 500 Ft

Achát nyelű
ezüstözött
sárgaréz
pecsétnyomó
negatí...

32 000 Ft

Ezüst jelzett
cigarettatartó
dózni cigaretta
tartó

16 750 Ft

Osmia 884 BL
arany 14 K
1957-es
töltőtoll toll

20 000 Ft

2db antik
favágó

8 800 Ft

antik asztali
benzines
öngyújtó Barokk
forma ezüst...

14 800 Ft

GYUFATARTÓ ÉS
HAMUTÁL EGYBEN
ANTIK
EZÜSTÖZÖTT 20.

5 500 Ft

KURIÓZUM,
ANTIK, EZÜST
TINTATARTÓ
ÍRÓASZTAL DÍSZ,
...

25 000 Ft

REMEK, ANTIK,
EZÜST
NÉVJEGYKÁRTYA
TARTÓ, BERLIN
18...

19 000 Ft

Elegant
aranyhegyű
töltőtoll 14
karát

8 000 Ft

0K635 Antik
emberfejes
ezüst
levélnyitó kés

15 000 Ft

ANTIK NÉGYSZÍNŰ
EZÜST PATENT
TÖLTŐCERUZA A

999 Ft