Arany, ezüst kis tárgyak

> Íróasztal kellék
Arany, ezüst kis tárgyak

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jun.27 19:30:05 CET

24 db termék a(z) "

Íróasztal kellék

Íróasztal kellék

régi íróasztal
eladó, masszív
jó állapotban

145 000 Ft

VADÁSZ
MOTÍVUMOS LEVÉL
BONTÓ
VADDISZNÓ
MINTÁVAL

5 500 Ft

ezüst
cigikináló
szett

25 000 Ft

EZÜST
LEVÉLBONTÓ -
NORVÉG - 59
GRAMM!

31 999 Ft

EZÜST HAMUTARTÓ
RÓZSA MINTÁVAL
SZÉP DÍSZES
DARAB ...

9 750 Ft

EZÜST KERETES
FÉNYKÉPTARTÓ

12 000 Ft

Achát nyelű
ezüstözött
sárgaréz
pecsétnyomó
negatí...

32 000 Ft

EZÜST RÁTÉTES
HAMUTARTÓ
KRISTÁLY
ÜVEGGEL RITKA
NA...

15 000 Ft

Sterling 925
ezüst
golyóstoll új,
nem volt
használ...

20 000 Ft

Elegant
aranyhegyű
töltőtoll 14
karát

8 000 Ft

Osmia 884 BL
arany 14 K
1957-es
töltőtoll toll

20 000 Ft

2db antik
favágó

8 800 Ft

antik asztali
benzines
öngyújtó Barokk
forma ezüst...

14 800 Ft

GYUFATARTÓ ÉS
HAMUTÁL EGYBEN
ANTIK
EZÜSTÖZÖTT 20.

5 500 Ft

VADÁSZ
MOTÍVUMOS LEVÉL
BONTÓ SZARVAS
MINTÁVAL

4 550 Ft

Igen nehéz
Silver
levélnehezék

48 000 Ft

Antik ezüst
pecsétnyomó

6 000 Ft

ezüst hamuzó
pénzverdés

13 000 Ft

Birminghami
sterling ezüst
levélbontó-
reprezentat...

25 999 Ft

Antik ezüst
hamutálca

13 000 Ft

Ezüst-bronz
papír vágó kés
múzeumi
másolata szinté...

5 000 Ft

935 ezüst
golyóstoll
gravírral, szép
állapot

15 000 Ft

ARANYOZOTT
RONSON EGYEDI
CSODÁS
DÍSZKIADÁS

68 000 Ft

0K635 Antik
emberfejes
ezüst
levélnyitó kés

15 000 Ft