Arany, ezüst kis tárgyak

> Íróasztal kellék
Arany, ezüst kis tárgyak

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Feb.24 08:57:03 CET

30 db termék a(z) "

Íróasztal kellék

Íróasztal kellék

Antik ezüst
pecsétnyomó

6 000 Ft

Achát nyelű
ezüstözött
sárgaréz
pecsétnyomó
negatí...

32 000 Ft

Ezüst nyelű
levélbontó

23 000 Ft

Levélbontó kés
ezüst markolati
díszgombbal

6 500 Ft

"Békéscsaba",
ezüstözött
levélbontó.

1 999 Ft

Antik papírvágó
5 000 Ft

Ezüst Rolex
toll

11 999 Ft

Tiffany & Co
ezüst nagyító

149 999 Ft

FIGURÁLIS
ÖNTÖTTVAS
PECSÉTNYOMÓ
SIMÍTÓ!

11 000 Ft

ezüst hamuzó
pénzverdés

12 000 Ft

Igen nehéz
Silver
levélnehezék

48 000 Ft

RITKA
EZÜSTÖZÖTT
ALPAKKA KÍNÁLÓ
SZETT

2 000 Ft

EZÜST
LEVÉLBONTÓ -
NORVÉG - 59
GRAMM!

31 999 Ft

EZÜST RÁTÉTES
HAMUTARTÓ
KRISTÁLY
ÜVEGGEL RITKA
NA...

15 000 Ft

ezüst
cigikináló
szett

25 000 Ft

régi íróasztal
eladó, masszív
jó állapotban

135 000 Ft

FRANCIA EMPIRE
ARANYOZOTT
BRONZ
GYERTYATARTÓ

19 500 Ft

Ezüst jelzett
cigarettatartó
dózni cigaretta
tartó

16 750 Ft

Antik, ezüst,
USUS márkájú
töltő ceruza
13,9 gr

9 500 Ft

Szecessziós
sárkányos
képkeret

93 500 Ft

EZÜSTÖZÖTT
DOHÁNYZÓ
KÉSZLET -
GYUFATARTÓ,
CIGARETT...

2 400 Ft

Elegant
aranyhegyű
töltőtoll 14
karát

8 000 Ft

ANTIK EZÜST
CERUZA és TOLL
GYŰJTEMÉNY

31 900 Ft

Aranyozott
Sheaffer
töltőtoll 14 K
arany heggyel p...

29 000 Ft

LUXUS 18
KARÁTOS
ARANYOZOTT
MŰKÖDŐ ASZTALI
RONSON ...

68 000 Ft

Osmia 884 BL
arany 14 K
1957-es
töltőtoll toll

20 000 Ft

antik asztali
benzines
öngyújtó Barokk
forma ezüst...

14 800 Ft

2db antik
favágó

8 800 Ft

GYUFATARTÓ ÉS
HAMUTÁL EGYBEN
ANTIK
EZÜSTÖZÖTT 20.

5 500 Ft

0K635 Antik
emberfejes
ezüst
levélnyitó kés

15 000 Ft