Arany, ezüst kis tárgyak

> Pipere
Arany, ezüst kis tárgyak

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Oct.18 09:19:31 CET

23 db termék a(z) "

Pipere

Pipere

Antik ezüst
szecessziós
körömreszelő

8 250 Ft

ANTIK EZÜST
FÉSŰ - JELZETT
EZÜST - KI
HAJTHATÓS ...

1 445 Ft

EZÜST PIPERE
KÉSZLET TÜKÖR
FÉSŰ, KEFE 700
gramm!

67 900 Ft

EZÜST ANTIK
PÚDERES DOBOZ!

11 990 Ft

szecessziós
ezüst
cigarettatárca

36 000 Ft

ANTIK
SZECESSZIÓS
EZÜST RÚZSTARTÓ
H.S.
MONOGRAMMAL

15 000 Ft

Antik ezüst
fedeles pipere
doboz -
ritkaság

39 500 Ft

Ezüst púderes,
pudrié, puder

12 999 Ft

ANTIK EZÜST
ZOMÁNCOLT
PÚDERTARTÓ
KURIÓZUM

65 000 Ft

ANTIK
SZECESSZIÓS
EZÜST RÚZSTARTÓ
CIZELLÁLÁSSAL,T
Ü...

19 500 Ft

RÉGI EZÜST
PÚDER-TARTÓ.JÓ
ÁLLAPOTBAN!

15 000 Ft

ezüst kefe
35 000 Ft

Domar Israel
925-ös ezüst
parfümös üveg
növényi dí

42 000 Ft

EZÜST GYŰSZŰ
RÉGI SZÉP
MINTÁS DARAB
925-ÖS 1-DB

8 000 Ft

Art Deco Ezüst
900 -as
púdertartó
pudrié 67gramm

17 990 Ft

Sterling ezüst
fésülködő,
pipere
készlet!!!

39 999 Ft

ANTIK
ARANYOZOTT
GOBELIN
TARTÓBAN FÉSŰ

7 500 Ft

ANGOL EPNS
SZÍNHÁZI
RETIKÜL
GYÖNGYÖKKEL
SZARVASBŐR

25 000 Ft

Antik ezüst
parfümös flaska
virágdíszítésse
l

29 900 Ft

Antik ezüst
835-ös tükör
,hajkefe keret
80gramm

9 000 Ft

EZÜST RUHAKEFE
(050327)

12 500 Ft

RÉGI EZÜST KEFE
PIPERE TÁRGY

15 000 Ft

Ezüst 835
jelzett
púdertartó
pudrié mini
képkeret

13 500 Ft