Arany, ezüst kis tárgyak

> Pipere
Arany, ezüst kis tárgyak

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Feb.24 08:45:37 CET

27 db termék a(z) "

Pipere

Pipere

Dögnehéz
ezüstözött
fésülködő szett

15 000 Ft

Antik Alpakka
púdertartó

4 000 Ft

antik
lüszterzománc
parfümös fiola

6 500 Ft

Ezüst púderes
nyitható pipere
tükör

14 990 Ft

RÉGI EZÜST
PÚDER-TARTÓ.JÓ
ÁLLAPOTBAN!

15 000 Ft

MALÉV pipere
készlet

3 500 Ft

EZÜST? PIPERE
KÉSZLET TÜKÖR
FÉSŰ, KEFE
676,2 gramm...

23 900 Ft

Antik ezüst
parfümös flaska
virágdíszítésse
l

29 900 Ft

szecessziós
ezüst
cigarettatárca

40 000 Ft

Ezüst pudrié
púdertartó régi
barokk mintás

1 Ft

ezüst kefe
35 000 Ft

EZÜST RUHAKEFE
(050327)

12 500 Ft

Zománcos ezüst
pudrié /
púdertartó

45 000 Ft

EZÜST ANTIK
PÚDERES DOBOZ!

11 990 Ft

Domar Israel
925-ös ezüst
parfümös üveg
növényi dí

42 000 Ft

Ezüst 835
jelzett
púdertartó
pudrié mini
képkeret

13 500 Ft

Art Deco Ezüst
900 -as
púdertartó
pudrié 67gramm

17 990 Ft

Sterling ezüst
fésülködő,
pipere
készlet!!!

39 999 Ft

EZÜST PIPERE
KÉSZLET TÜKÖR
FÉSŰ, KEFE 700
gramm!

67 900 Ft

N6 Antik Art
decó illatosító
vagy parfüm
tartó 1...

9 500 Ft

ANTIK
ARANYOZOTT
GOBELIN
TARTÓBAN FÉSŰ

7 500 Ft

ANTIK EZÜST
ZOMÁNCOLT
PÚDERTARTÓ
KURIÓZUM

65 000 Ft

ANTIK
SZECESSZIÓS
EZÜST RÚZSTARTÓ
CIZELLÁLÁSSAL,T
Ü...

19 500 Ft

ANGOL EPNS
SZÍNHÁZI
RETIKÜL
GYÖNGYÖKKEL
SZARVASBŐR

25 000 Ft

ANTIK
SZECESSZIÓS
EZÜST RÚZSTARTÓ
H.S.
MONOGRAMMAL

15 000 Ft

Antik ezüst
fedeles pipere
doboz -
ritkaság

39 500 Ft

Antik ezüst
körömápoló
készlet
díszdobozban -
INGY...

35 000 Ft