Gyarmathy Tihamér: Dinamikus mozgás

olaj-farost

Termékkód: 2579491067
Látogatók: 934

43 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
kejud27(0)
Utánvéttel postázva   DPD előre utalással   MPL postacsomag előre utalással   Személyes átvétel
Budapest XIII. kerület
Gyarmathy Tihamér: Dinamikus mozgás - Vatera.hu Kép
Eladó: bermon99(63)
Regisztráció időpontja: 2013.03.21.
Jelzett/szignózott: igen

Mérete 50x40cm , kerettel 60x50cm

Technika olaj, hordozó farostlemez

Korának megfelelő, szép állapotú.

Magánkézből vásárolt, eredetét nem ismerem, ezért 1 forintról indul.

Ha kérdése lenne, kérem, minél előbb, de mindenképpen még a licitálás előtt tegye azt fel. Szívesen válaszolok!

Utánvéttel postázva 2000 Ft/db
DPD előre utalással 1500 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 2000 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XIII. kerület

Licitálás - Gyarmathy Tihamér: Dinamikus mozgás

43 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft