Moholy-Nagy László

Termékkód: 2540168654
Látogatók: 622

80 300 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
manalda(38)
Moholy-Nagy László - Vatera.hu kép
Eladó: Elikk10(200)
Regisztráció időpontja: 2011.07.17.
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Technika: olaj,vászon,kartonon,korának megfelelően szép állapotban.

Jelzés:jobbra lent

Mérete:30 x 21 kerettel:33 x 24

Kérem az aukció lejárta után az adásvétel 4 napon belüli lebonyolítását, köszönöm.

Más futárszolgálat előre utalással 3000 Ft/db

Licitálás - Moholy-Nagy László

80 300 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft