Festmény, kép

Festmény

Csendélet

> Asztali csendélet
Csendélet

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jan.21 11:25:37 CET

17 db termék a(z) "

Asztali csendélet

Asztali csendélet

Őszibarack
csendélet
1909-ből,
szignált,
akvarell ...

4 000 Ft

Szarka hajnalka
akvarell
asztali
csendélet

12 000 Ft

Okicsik
Ágnes-Kancsó és
palack

14 000 Ft

Diószegi Balázs
(1914-1999):Tem
plomos
csendélet II

18 000 Ft

Diószegi Balázs
(1914-1999):Tem
plomos
csendélet I.

18 000 Ft

Gerhardt Alajos
(1837-1889) -
Csendélet

64 000 Ft

Hangulatos,
csendélet
akvarell

2 800 Ft

Olvashatatlan
jelz.
(20.sz.közepe)
: Csendélet

40 000 Ft

HAJDÚ KATALIN:
CSENDÉLET

15 000 Ft

Festmény Berkes
Ilona Csendélet

10 000 Ft

Mihálovits
Lilla 1929
akvarell

6 000 Ft

Boemm Klára
RITKASÁG!!!

34 000 Ft

0E901 Régi
jelzett asztali
csendélet
akvarell

12 000 Ft

ISTÓKOVITS
Kálmán:
"Virágcsendélet
" Gyönyörű akva...

9 999 Ft

3591 Szabó Pál
asztali
virágcsendélet
vázában

28 000 Ft

Sugár G.
jelzéssel :
Reggeli

15 000 Ft

S. Willems
jelzéssel :
Asztali
csendélet
fácánnal

260 000 Ft