Festmény, kép

Festmény

Csendélet

> Asztali csendélet
Csendélet

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jan.21 11:26:33 CET

21 db termék a(z) "

Asztali csendélet

Asztali csendélet

DIENES ISTVÁN
: CSENDÉLET .1
FT

1 Ft

DIENES ISTVÁN
: CSENDÉLET .1
FT

1 Ft

15 000 Ft

Jándi Dávid
Legelésző lovak
a Nagybányai
réten

189 000 Ft

Kapcsa János:
Csendélet

50 000 Ft

KMETTY
CSENDÉLET
PASZTEL-PAPÍR
KERETTEL

25 000 Ft

Őszibarack
csendélet
1909-ből,
szignált,
akvarell ...

4 000 Ft

BENKŐ KATALIN
(1934):
CSENDÉLET

54 995 Ft

Gera Éva
(1923-1996):
Halas
csendélet,
kiállított

44 995 Ft

Okicsik
Ágnes-Kancsó és
palack

14 000 Ft

Diószegi Balázs
(1914-1999):Tem
plomos
csendélet II

18 000 Ft

Diószegi Balázs
(1914-1999):Tem
plomos
csendélet I.

18 000 Ft

Gerhardt Alajos
(1837-1889) -
Csendélet

64 000 Ft

Hangulatos,
csendélet
akvarell

2 800 Ft

2 kis csendélet
a 30-as évekből
olajfestmény
festm...

1 400 Ft

KISS TERÉZIA
KÉP KERETTEL
HIBÁTLAN

15 000 Ft

HAJDÚ KATALIN:
CSENDÉLET

15 000 Ft

Mihálovits
Lilla 1929
akvarell

6 000 Ft

Boemm Klára
RITKASÁG!!!

34 000 Ft

1814 Dobrovits
Ferenc jelzett
asztali
csendélet

22 000 Ft

3591 Szabó Pál
asztali
virágcsendélet
vázában

28 000 Ft

Szabó Zoltán
Angyalföldi :
"Csendélet"
1969

240 000 Ft