Festmény, kép

Festmény

Csendélet

> Egyéb
Csendélet

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Oct.21 10:40:08 CET

12 db termék a(z) "

Egyéb

Egyéb

Márffy Ödön:
Kukoricás
csendélet.

8 000 Ft

A.Herbe eredeti
olajfestmény

35 000 Ft

V.Kedei Zoltán
festmény '95-ös
szignózott.

9 000 Ft

Kaltenecken
Artúr: akvarell

11 000 Ft

ELKÉPESZTŐ
RETRO CSENDÉLET
FESTMÉNY

55 000 Ft

SARKADI SÁNDOR
1938, VAGY
1958-as FA-OLAJ
FESTMÉNY...

8 000 Ft

Zsille Győző :
Halak

45 000 Ft

Csallóközi
Farkas Lőrinc :
Csendélet
zöldség

45 000 Ft

Hámor S.
különleges
csendélet

24 999 Ft

M. Zeisel
jelzéssel :
Csendélet
tengerikagylóva
l

36 000 Ft

Markos Vera
jelzéssel :
Csendélet
Thonet székkel

65 000 Ft

Moldován István
: "Szobor"

120 000 Ft