ALEXANDER SERGEJEVITCH NIKOLSKIJ

Termékkód: 2578347377
Látogatók: 862

42 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
caracalla(298)
Balatonfüred
ALEXANDER SERGEJEVITCH NIKOLSKIJ - Vatera.hu Kép
Eladó: pityka1_v(180)
99.45%
Értékelés eladóként: 99.37%
Regisztráció időpontja: 2009.11.02.
99.45%
Szélesség (cm): 45
Festő neve: Alexander Sergejevitch Nikolskij
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Alexander Sergejevitch Nikolskij: Mosónő az udvaron, olaj vászon jelezve balra fent, Nikolskij, mérete 60x45 cm. A festményt 1946 ban restaurálták. A kép falra akasztható állapotban van.

ÉLETTARTAM GARANCIA PÉNZVISSZAFIZETÉSSEL!!

ÜZLET BEZÁRÁSA MIATT!

KÉREM NÉZZE MEG A TÖBBI TERMÉKEMET IS!!

DPD előre utalással 2500 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Balatonfüred

Licitálás - ALEXANDER SERGEJEVITCH NIKOLSKIJ

42 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft