Festmény a XIX sz. végéről, XX. sz. elejéről_1

Jó állapotú festmény, hangulatos életkép.

Termékkód: 2598996581
Látogatók: 1920

49 500 Ft

Kikiáltási ár
10 000 Ft
Gödöllő
Festmény a XIX sz. végéről, XX. sz. elejéről_1 - Vatera.hu Kép
Eladó: Marti957(2)
Regisztráció időpontja: 2017.09.17.
Termék súlya: 10 kg
Magasság (cm): 80
Szélesség (cm): 95
Festő neve: ...... Gyula
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Szignózott (általam olvashatatlan név) olajfestmény a XIX sz. végéről, XX. sz. elejéről. Korabeli kerettel.
Személyes átvétel 0 Ft/db Gödöllő - Előre egyeztetett időpontban
A festmény a helyszínen, készpénz fizetéssel átvehető. sérülés veszély miatt nem küldeném postán.

Kérdező: decimus175(495) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Marti957! üdv. kérdésem lenne mennyi a festmény min. ára? - decimus175 2018.02.28. 07:12:34
válasz Tisztelt decimus175! A termékre licitálni lehet. A legmagasabb ár nyer. Üdv. - Marti957 2018.02.28. 15:52:20
Kérdező: banyagep(0) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Marti957! Érdeklődnék a kép származása felől. - banyagep 2018.03.05. 18:06:39
válasz Tisztelt banyagep! Nem tudok sokat. 86 éves édesanyámé. azelőtt apai nagyapámé volt. Hogy hozzá hogyan került az már a múlt homályába vész.... - Marti957 2018.03.06. 22:51:09
Kérdező: BigRoli(0) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Marti957! Ez vagy hasonló festmény még elérhető. - BigRoli 2018.05.22. 12:07:35

Licitálás - Festmény a XIX sz. végéről, XX. sz. elejéről_1

49 500 Ft

Kikiáltási ár
10 000 Ft