GYÖNYÖRŰ ÁLOMSZÉP MAGAS KVALITÁSU JELZETT OLAJVÁSZON FESTMÉNY. 1800AS ÉVEK VÉGE 1900 AS ÉVEK ELEJE

GYÖNYÖRŰ EREDETI FESTMÉNY VASÁRNAP ESTIG

Termékkód: 2593151789
Látogatók: 687

11 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Más futárszolgálat előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Budapest, IX. kerület
GYÖNYÖRŰ ÁLOMSZÉP MAGAS KVALITÁSU JELZETT OLAJVÁSZON FESTMÉNY. 1800AS ÉVEK VÉGE  1900 AS ÉVEK ELEJE Kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(303)
99.35%
Értékelés eladóként: 99.65%
Értékelés vevőként: 95%
99.35%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

GYÖNYÖRŰ SZÍNVONALAS OLAJVÁSZON FESTMÉNY.

MAGAS KVILÁTÁSÚ EREDETI ALKOTÁS.

JOBBRA LENT JELZETT .

CSODÁS SZÉP ÉLÉNK SZINEK. APROLÉKOS KIDOLGOZÁS

A FESTMÉNYT  AZ 1800AS ÉVEK VÉGE  ÉS AZ 1900 AS ÉVEK ELEJÉRE BECSÜLÖM

MÉRETE EREDETI KERETTEL 60X 47 CM

GARANCIA .

CSAK AZOK LICITÁLJANAK AKIK VALÓBAN AKARJÁK A KÉPET

ÉS KI IS FIZETIK

LICITET NEM TÖRLÖK.

CSAK POSTÁZNI TUDOK.

Más futárszolgálat előre utalással 1690 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 1690 Ft/db

Licitálás - GYÖNYÖRŰ ÁLOMSZÉP MAGAS KVALITÁSU JELZETT OLAJVÁSZON FESTMÉNY. 1800AS ÉVEK VÉGE 1900 AS ÉVEK ELEJE

11 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft