MEDNYÁNSZKY LÁSZLÓ: HUSZÁR ŐRJÁRAT. ERDETI, NAGYMÉRETŰ AKVARELL, EREDETI KERETÉBEN.

Termékkód: 2580283739
Látogatók: 1039

38 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Budapest I. kerület
MEDNYÁNSZKY LÁSZLÓ: HUSZÁR ŐRJÁRAT. ERDETI, NAGYMÉRETŰ AKVARELL, EREDETI KERETÉBEN. Kép
Eladó: Varkonyi(2970)
Regisztráció időpontja: 2006.02.20.
Magasság (cm): 45
Szélesség (cm): 56
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: MEDNYÁNSZKY LÁSZLÓ
  1. CSUPÁN 4 NAPIG AUKCIÓN, MEDNYÁNSZKY LÁSZLÓ NAGYMÉRETŰ AKVARELL FESTMÉNYE.
  2. HÁTOLDALÁN ENYHÉN SÉRÜLT NÉMETNYELVŰ CERTIFIKAT, RAJTA A CÍM ÉS A KORABELI ÁR .
  3. CÍME: Husaren-Patrouille, azaz huszár őrjárat.

    KIVÁLÓ KVALITÁS. JELZETT: JOBBRA, LENT.

    KORABELI, EREDETI KERETÉBEN. A KERET BIZTOSAN AZ EREDETIE, MIVEL A HÁTOLDALI RAGASZTÁSON ERŐTELJES NYOMOT HAGYOTT AZ IDŐK SORÁN A CERTIFIKAT.

MÉRETE: 45 X 56 CM kerettel.

 ÁLLAPOT:  BAL OLDALON KB 5 CM ALIG ÉSZREVEHETŐ REPEDÉS. E REPEDÉS A KÉP KORÁBÓL ADÓDIK, A HORDOZÓ SÉRÜLÉKENY!

POSTÁZÁSÁT KIZÁRÓLAG TÖRÉKENYKÉNT VÁLLALOM, ÜVEGEZETT A KÉP!

A SZÍNEK MEGJELENÉSE FÜGG A MONITOR MINŐSÉGÉTŐL ÉS BEÁLLÍTÁSAITÓL!

A FOTÓK ALAPBEÁLLÍTÁSOKKAL KÉSZÜLTEK.

MPL házhoz előre utalással 2500 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest I. kerület

Licitálás - MEDNYÁNSZKY LÁSZLÓ: HUSZÁR ŐRJÁRAT. ERDETI, NAGYMÉRETŰ AKVARELL, EREDETI KERETÉBEN.

38 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft