Nagyméretű magyar impresszionista olajfestmény - " Arató munkások "

Termékkód: 2535770150
Látogatók: 2894

205 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
goblgy(24)
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel
Nagyméretű magyar impresszionista olajfestmény -  Arató munkások  kép
Eladó: MUINTEZET(2212) Kereskedői fiók
99.73%
Értékelés eladóként: 99.73%
99.73%
Hordozó: vászon

Aukciónk tárgya a képeken látható antik, vélhetően a XX. század első felében, esetleg közepén készülhetett gyönyörű impresszionista stílusban festett olajfestmény. A képet eredeti keretében, a fotókon látható szép állapotban, azonnal falra akaszthatóan adjuk át. A festményen jelzést nem találtunk. Ezen a rendkívül jó kvalitású képen a művész kiválóan adja vissza a vidéki ember mindennapi munkáját egy betakarítás kapcsán.

Keretezett mérete: 90 x 70 cm.

MPL házhoz előre utalással 2400 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással 2250 Ft/db  A karácsonyi időszakban 13 ünnepi csomagponttal bővítette az MPL a PostaPont hálózatát!
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület

Licitálás - Nagyméretű magyar impresszionista olajfestmény - " Arató munkások "

205 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft