NEOGRÁDY LÁSZLÓ GYÖNYÖRŰ HATALMAS OLAJVÁSZON FESTMÉNY. 90X 70 CM

NEOGRÁDY LÁSZLÓ GYÖNYÖRŰ FESTMÉNY

Termékkód: 2580343436
Látogatók: 1293

26 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
7n9he3(45)
Más futárszolgálat előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Budapest, IX. kerület
NEOGRÁDY LÁSZLÓ GYÖNYÖRŰ HATALMAS OLAJVÁSZON FESTMÉNY. 90X 70 CM Kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(295)
99.33%
Értékelés eladóként: 99.64%
Értékelés vevőként: 95%
99.33%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

GYÖNYÖRŰ  HATALMAS CSODA SZÉP JELZETT

OLAJVÁSZON FESTMÉNY.

JOBBRA LENT JELZETT .

GYŰJTŐI HAGYATÉKBÓL SZÁRMAZIK.

MÉRETE CSODÁS KERETTEL 90X 70 CM.

CSAK AZ LICITÁLJON AKI VALÓBAN AKARJA A KÉPET ÉS KI IS FIZETI

LICITET NEM TÖRLÖK.

CSAK POSTÁZNI TUDOK KÖLTÖZÉS MIATT

Más futárszolgálat előre utalással 1690 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 1690 Ft/db

Licitálás - NEOGRÁDY LÁSZLÓ GYÖNYÖRŰ HATALMAS OLAJVÁSZON FESTMÉNY. 90X 70 CM

26 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft